Jane Salivers (Rose)

Goto down

Jane Salivers (Rose)

Příspěvek pro DW za Sat Jul 30, 2011 2:29 pm

Meno: Jane Salivers
Codename: Rose
Theme song:
Vek: 25
Výška: 170 cm
Váha: 51 kg
Výzor:
Národnosť: Americká
História:

Narodila se v New Yorku, kde vedla normální život. Teda relativně normální - chtěla se stát zdravotní sestrou nebo dokonce doktorkou, protože věřila, že dokáže vyléčit vše. Na to by nebylo nic nenormálního, kdyby to ovšem nedokázala. Pouhým přiložením rukou dokázala uzdravit těžkou chřipku či napravit zlomenou kost. Zdálo se to neuvěřitelné, avšak bylo tomu tak. Proto od svých devatenácti let začala studovat medicínu, aby hlouběji dokázala pochopit strukturu lidského těla. Také se velmi zajímala o bakterie a jejich vliv na organismus, protože byla přesvědčena, že její schopnost je ovlivněna bakteriemi. Vskutku měla pravdu a to ji šokovalo.

Po třech letech na universitě, kdy se však nedokázala srovnat se svým darem, univerzitu navštívil zajímavý chlapec, který se sháněl po jisté Jane. Neznal však příjmení, což mu činilo problém - musel prohledat celou univerzitu, aby našel tu pravou. Jak to udělal? Před vstupem do university si poranil ruku, jejíž zranění bylo perfektně vidět. Při každém potkání s nějakou Jane zmínil hrozivou bolest, která pocházela z jeho zranění, přičemž očekával, jestli se pravá Jane nějak prozradí - inu prozradila, zranění mu prostě dotekem vyléčila.

Když Froster Jane našel, bylo pro něj nesmírně jednoduché ji přesvědčit k odchodu. Tehdy nevyrovnaná Jane byla ochotná udělat vše, aby se dostala z kruhu lidí, kteří se jí báli. Ostatně i přestože pomáhala, byla pro ostatní prostě jiná. Po přidání se k Authority se stala velmi sebevědomou, protože vycítila, že je důležitá pro úspěch organizace. Celá její osobnost se drasticky změnila...

Schopnosť: Dokáže za pomoci mikroorganismů léčit zranění, avšak její možnosti jsou velmi omezené. Využívání vlastního organismu k léčení totiž vyžaduje obrovskou energii (proto také často jí). Avšak například emulace proteinů, vitamínů či jiný látek jí nedělá problém - její tělo je jedna velká lékárna.

Povaha: Po vstupu do Authority se velmi změnila. Momentálně je namyšlená, horkokrevná a arogantní mrcha. Ráda si pohrává s lidmi, obzvláště s mužskou populací umí divy. Neuznává autoritu jiných lidí a mutantů - je to rebelka. Existuje však jeden člověk, před kterým se krotí - Froster, jelikož ten ji zachránil ze spárů lidí a jedině on má nárok jí kdykoliv zabít.
Frakcia: Authority
*Príklad RP: (min. 200 slov)
Však tož to je jasný, že mě bolí prsty.
avatar
DW

Počet príspevkov : 14
Join date : 29. 07. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jane Salivers (Rose)

Příspěvek pro Rei za Sat Jul 30, 2011 8:50 pm

/POVOLENÉ.

A doplň výzor! Very Happy

_________________


avatar
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 07. 11
Age : 24
Bydlisko : Na hraniciach fantázie

Zobrazit informace o autorovi http://costumetrunk.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru