Don Cesare Moretti

Goto down

Don Cesare Moretti

Příspěvek pro Shiro za Sat Jul 30, 2011 2:25 pmMeno:
Don Cesare Moretti

Codename:
Někdo jako on přezdívku nepotřebuje. Nechvává si říkat Done nebo Cesare...ale to pouze v případě lidí, které vidí na své úrovni. Ostatní jsou povini ho odlovovat Done Moretti.

Theme song:
https://www.youtube.com/watch?v=JG-mobBVBpE&feature=related

Vek:
53

Výška:
180 cm

Váha:
88 kg

Výzor:
*viz obrázek

Národnosť:
Americká

História:
Narodil se o vánocích roku 1910, tehdy již jako občan Spojených států amerických, do malé italské čtvrti. Jeho rodiče pocházeli ze Sicílie, odkud odešli do Ameriky za lepším životem. Toho se jim však nedostalo ani přes horečné snažení otce, který pracoval i tři směny, aby rodinu uživil. Roky plynuly a rodina byla čím dál více na dně, až jednoho dne se otec z továrny nevrátil. Aby uživil svého desetiletého syna a ženu, nedbal svých nemocí a nadále pracoval v továrně, což jej nakonec stálo život. Mladý Cesar si tehdy řekl, že bude chytřejší než jeho otec a k penězům se dostane jinak, třeba i nelegálně. Začal tedy pracovat pro jednu z místních "Rodin". Z počátku to bylo jen a pouze přenášení vzkazů, výzvědy a jiné nenápadné akcičky. Avšak s plynoucími roky a zkušenostmi začal dostávat za úkol i menší krádeže a jiné prácičky. Jednoho hezkého dne roku 1925 byl se svojí partičkou teenagerů, kterou vedl na rozkaz Dona Pedra, na obhlídce rajónu, když na ulici zastavila 3 černá auta, z nich vystopilo několik chlápků v kožených kabátech s velkým množstvím palných zbraní v rukou a bez jediného slůvka začali na chlapce pálit. Strach, který ho instinktivně přinutil zavřít oči, v něm probudil také něco, co mělo zůstat skryto. Smrt, kterou čekal, nepřišla. Když otevřel oči uviděl, že všichni, né jenom jeho přátelé, jsou mrtví a on, že nemá jediné zranění. Nechápal jak je to možné, ale ani to nehodlal řešit. Od té doby postupně odhaloval své schopnosti absorbovat a měnit různé druhy energie. V "Rodině" se postupně dostal na velmi důležité místo pobočníka Dona Pedra, avšak...on byl víc! Vytvořil tedy v rodině převrat, zabil Dona Pedra a sám se častoval do role Dona Cesareho. Poté co ostatním prezentoval svou sílu se mu nikdo jiný nepokusil vzdorovat.

Pak přišla druhá světová válka, kdy stát upřel svou pozornost na poražení Hitlera a jeho spojenců v Itálii a Japonsku. Zatímco byly Italské a Ruské "rodiny" v úpadku, on využil svých schopností a svou rodinu dostal na vrchol. Po válce už rodiny, které v Americe po jeho "Věrnostní čistce" zbyly neměly sílu vzdorovat, nemluvě o těch v Evropě a Asii.

Takto se dostal na vrchol zločineckého žebříčku a kvůli sledování osobních zájmů se přidal do skupiny Authority.

Schopnosť:
Absorbce a konverze energie. Je schopen při kontaktu pohltit jakoukoli energii a tu následně přeměnit v jakýkoli jiný druh energie. Kupříkladu je schopen ihned po kontaktu pohltit energii letící kulky a převést ji na energii elektrickou.

Povaha:
Klidná, sebejistá avšak velmi krutá. Lidi, kteří mu jdou a ruku a řádně platí výpalné nechává na pokoji, ale ten kdo se mu pokusí vzepřít tvrdě narazí. Neposlušnost trestá smrtí, nebo alespoň silnou bolestí.
Své záležitosti si rád zařizuje sám, nemá kolem sebe žádné pobočníky, ani řidiče apod. Jezdí ve svém červeném Ford Mustang, jehož prototyp získal řekněme trošku nelegální cestou.
Frakcia: Authority, Hlava mafiánských rodin operujících v Americe a Itálii

*Príklad RP:
PřibudeNaposledy upravil Shiro dne Sun Jul 31, 2011 2:02 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 25
Bydlisko : Karviná

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Don Cesare Moretti

Příspěvek pro Rei za Sat Jul 30, 2011 8:56 pm

/POVOLENÉ.

Áčko v krúžku, lepší svet - anarchia, punks not dead. No nech sa páči!

_________________


avatar
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 07. 11
Age : 24
Bydlisko : Na hraniciach fantázie

Zobrazit informace o autorovi http://costumetrunk.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru