Froster (James de Lordnau)

Goto down

Froster (James de Lordnau)

Příspěvek pro DW za Fri Jul 29, 2011 8:07 pm

Meno: James de Lordenau
Codename: Froster
Theme song:
Vek: 26
Výška: 178 cm
Váha: 72 kg
Národnosť: Francouzská
História:

Jeho historie začíná za vzniku francouzského projektu, který měl napodobit jeden nejmenovaný americký projekt. Skupina okolo padesáti nadaných vědců z celé Francie tehdy chtěla dát všechen svůj talent a um do nového vědeckého díla. Cílem bylo narození dítěte s modifikovanou strukturou DNA. Od tohoto narození si vědci slibovali velký pokrok v technologii, jelikož pokud by dokázali stvořit dítě s modifikovanou DNA, dokázali by časem podle DNA modifikovat téměř vše. Pak by bylo možné modifikovat dokonalého člověka, který by neměl žádné chyby a mezi jeho normální schopnosti by se pak mohla řadit třeba telekineze.

Po nastudování patřičných dokumentů se vědci rozhodli aplikovat ženě modifikovaný zárodek, který žena přijala bez větších problémů. Po devíti měsících monitorování a sledování přišel den D, kdy měl přijít dlouho očekávaný porod. Avšak už den před porodem měla žena velmi tíživý pocit a doktoři shledávali její tep čím dál tím víc pomalejším. Nebylo na co čekat, zdálo se, že žena se blíží na hranici smrti, takže přišel nejhorší možný scénář - operace. Po asi čtyřhodinové komplikované operaci přišlo dítě na svět, avšak co se dělo na sále neměl nikdo nikdy vidět. Oficiální statusy mluví o pěti mrtvých doktorech včetně matky, neoficiální zdroje však hovoří o apokaliptickém scénáři, který na dlouhou dobu zastavil genetické inženýrství v Evropě.

Dítě dostalo od armády označení FS01#D6, kde FS je označení pro Frost storm a index D značí hodnotu nebezpečnosti jednotky či zbraně. Problém je, že Déčkové označení je jenom do čísla čtyři. Od doby co dítě vstoupilo do arsenálu francouzské armády, nebylo s ním téměř nijak zacházeno. Dvacet čtyři hodin denně uzamčen v černých katakombách bez jakékoliv společnosti - jediná jeho společnost byla televize, která dovolovala promítat různé historické konflikty či politické vize. Vskutku vězení vhodné pro malého chlapce.

Celý tento černobílý film se odehrával do Jamesovo čtrnácti let, kdy se jevilo jako relativně bezpečné zkusit dítě začít trénovat. Francouzská armáda ho tedy převelela do výcvikového tábora, který nejdříve vytvořili speciálně na Antarktidě. Zde se měl naučit ovládat svou schopnost, které se většina ohromně bála. Jaká byl bilance po ročním tréningu? Osm mrtvých instruktorů, ohromné naturální škody na přírodě a strach, který armádě dával jasný signál zavřít dítě zpět do kopky.

V jeho dvaceti letech byl proveden další pokus, při kterém tentokrát letěl otestovat své schopnosti do pouště, což pro něj představovalo absolutně nejvyšší výzvu. Tentokrát však velmi úspěšnou, jelikož výcvik dokončil bez ztrát na životech. Armáda se tehdy radovala, že má konečně zbraň nebezpečnosti D6 pod kontrolou - mylně. Při přeletem na mořem James unesl letadlo, kterým byl transportován. Sám pak doletěl na tajnou základnu ve Francii, kde rozpoutal teror. Zabil nejméně sto lidí a základnu poničil do nepoužitelného stavu - taková byla jeho zlost. Za pomoci svých zkušeností pak unesl přetankované letadlo a odletěl do USA, kde chtěl začít realizovat svůj plán.

V USA ve svých dvaceti třech letech založil organizaci Authority, jejíž cíle spadají do celosvětových sfér. Jejím hlavním úkolem je centralizace lidské společnosti s novým politickým modelem. V případě úspěchu by se jednalo o novou globální společnost, která by překonala dosavadní zažitá pravidla a zpřetrhala by vazby starého světa. Každopádně jasně specifikoval, že cílů lze zjevně dosáhnout pouze militantní silou či globálními zbraněmi.

Schopnosť: Jeho schopnosti vězí v manipulaci s kapalinou. Dokáže kapalinu lehce změnit v led, či kapalinu změnit v páru. A to vše pouze za doteku. Speciální vazbu pak tvoří jeho dech, který to vše dokáže při jeho vědomí také.

Povaha: Jeho povaha je velmi klidná - vskutku ledově klidná. Rád přemýšlí o věcech, jelikož ve vězení měl dost času načerpat spoustu vědomostí. Nebojí se, nezná strach, zná jenom bolest, utrpení a nenávist. Jde si za svým cílem a rozhodně je pro jeho dosáhnutí schopen čehokoliv.

Frakcia: Authority
*Príklad RP: (min. 200 slov)
Odmítám, bolí mě prsty.
avatar
DW

Počet príspevkov : 14
Join date : 29. 07. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Froster (James de Lordnau)

Příspěvek pro Rei za Fri Jul 29, 2011 8:13 pm

Frakcia: Authority
*Príklad RP: (min. 200 slov)
Odmítám, bolí mě prsty.

... no, dajme tomu Very Happy:D

// POVOLENÉ.

_________________


avatar
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 07. 11
Age : 24
Bydlisko : Na hraniciach fantázie

Zobrazit informace o autorovi http://costumetrunk.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru