Kenjiro Suzu - Faster

Goto down

Kenjiro Suzu - Faster

Příspěvek pro Kage za Thu Jul 14, 2011 2:24 pm

Jméno: Kenjiro

Příjmení: Suzu

Přezdívka: Ken

Codename: Faster

Theme song

Věk: 19

Výška: 170 cm

Váhá: 56 kg

Vzhled

Národnost: Japonská

Historie:

Spoiler:
Část první – Počátek cesty
Rok 1944, nemocnice Hibaya v jedenáct večer, venku byla zrovna strašná bouřka a vítr houpal stromy z jedné stany na druhou. Nemocniční sál, z kterého se ozývaly výkřiky bolesti poměrně mladé ženy po pár minutách ustál a objevil se pláč právě narozeného dítěte. Matka kouká na dítě a do dveří se přihrne o rok mladší muž, který je jak jde vidět strašně šťastný a jde směrem k jeho synovi. Nad jeho posteli se pousměje a poví „Od této chvíle se jmenuješ Kenjiro a já jsem tvůj otec“.

Část druhá – Nový přírůstek do rodiny
Uběhly dva roky a opakovalo se to znova. Nicméně teď byl manžel oné ženy s ní a podporoval jí, jak nejlépe uměl. Malý chlapec Ken čekal nevědomě na chodbě se svou sestrou která se mu snažila vysvětlit co se to děje, že zrovna přichází na svět jejích bráška. Když to všechno skončilo šli na pokoj za svou matkou s úmyslem pozdravit svého nového sourozence. Ken byl velmi rád z nového brášky, ale jeho otec zase na druhou stranu moc dobře věděl, že je čekají problémy s penězi. Měsíce plynuly jako voda a otec se snažil jak jen mohl aby uživil svou rodinu. Docela se mu to dařilo díky povýšení které za dlouhé léta tvrdé práce dostal. Matka se na druhou stranu snažila co nejlépe vychovat své tři dětí, což byla velká dřina. Nejstarší byla Misaki, která jí dost pomáhala a na to, že měla jen deset roku byla velmi šikovná. S Kenem nebyly moc velké problémy, no aspoň v porovnání s Lenem který byl velmi živý.

Část třetí – Chlapec jménem Hideki Ryo
Uběhlo několik let a byl čas, aby Ken začal navštěvovat základní školu. Musím říct, že se mu tam opravdu nechtělo, protože moc dobře věděl od své sestry, že tady končí jeho pohodová část života a začíná ta problémová, Ken vlastně nikdy nechtěl stárnout, protože se mu líbilo být dítětem. Nicméně s tím nic nenadělal a do školy s menším strachem vstoupil. Měl z ní obavy, hlavně z toho jestli si tam najde nějaké kamarády, protože to bylo zcela nové prostředí a nikoho tam neznal. Uplynul první půl rok a Ken zjistil, že to žádná hrůza není, pár kamarádu si našel a měl velmi blízko k jedné holce jménem Naomi která se mu ke všemu ještě líbila. Rozhodl se také vstoupit do některého ze školních kroužku, rozhodoval se mezi baseballem a běžeckým kroužkem. Po dvou dnech se rozhodl vstoupit do toho běžeckého, protože ho běh velmi bavil a nikdo na něho v tomhle neměl. Rychlé si tam zvykl a reprezentoval svou školu ve všech běžeckých soutěžích kde byl vždy nejlepší. Jeho spolužáci mu dáli přezdívku Faster, protože byl vždy rychlejší než jeho soupeř. Začala třetí třída a Ken začal chodit s Misaki, myslel si že to bude skvělá věc, ale dlouho to nevydrželo. Tady se poprvé objevil na scéně kluk z pěveckého kroužku Hideki Ryo, který mu ji přebral. Tohle ho dost naštvalo a koupil si ze zlosti stříbrný řetízek aby si udělal radost, ale za dva dny ho nějakým záhadným způsobem ztratil. Zkuste hádat kdo ho měl druhý den na krku, ano byl to Hideki! Tohle Kena naštvalo a s HIdekim se popral. Boj to byl vyrovnaný, ale nakonec vyhrál Hideki, protože to začal jako první rozhlašovat po škole. Jeden den našel Ken na zemi zlatý náramek který patřil Hidekimu a rozhodl se mu to oplatit tím, že si ho nechá. Bohužel na to přišla jeho třídní učitelka a on mu to musel vrátit, což nebyla ta nejhorší věc, on se mu musel dokonce omluvit! Od té doby si spolu navzájem pořad začaly dělat naschvály a co dva dny se mlátily. Navíc když měl Ken nové tričko měl ho i Hideki, když měl novou rybičku měl jí i Hideki, když měl nové boty Hideki si koupil lepší a poté se mu vysmál. Jak on ho nesnášel. Začala čtvrtá třída a Hideki se rozhodl mimo pěveckého kroužku navštěvovat kroužek boje s katanou. Tohohle musel Ken využit, protože to byla možnost jak by se mohli každý den mlátit bez toho aniž by měli problémy. Nikdy by si nepomyslel, že ho tohle dokáže takhle zaujmout a začal to brát vážně. Běh a boj s katanou se pro něho stály jeho nejoblíbenějšími záležitostmi a trénoval je každý den.

Část čtvrtá – Úžasná rychlost
Byl čas nižší střední školy. Ken se i tam rozhodl navštěvovat běžecký kroužek a ve volném čase trénoval boj s katanou. Měl příležitost jednu vlastnit, když přemluvil otce, aby mu ji koupil, nebyla sice nic moc a byla navíc tupá, ale trénovat se s ní dalo. Na nižší střední škole si našel Ken další holku s kterou chodil asi tři měsíce a vité jak se rozešli? Hideki z pěveckého kroužku mu jí přebral. Ano on se dokonce musel přihlásit na stejnou školu jako on, to ho tak štvalo. Další dva roky jeho života byly jako každé jiné, nic zvláštního a vyhrával pořad všechny běžecké závody. Avšak v poslední ročníku nižší střední školy začal Ken pociťovat něco zvláštního, něco se s ním dělo. Když si dával zrovna večerní běh po městě začal strašně zrychlovat a to takovou rychlostí, že předběhl jezdící auto. Sice si na to nestěžoval, že se jeho rychlost takhle rychlé zvětšuje, ale bylo to divné. Už když začal naplno trénovat se jeho běh zlepšoval den za dnem, ale ne takhle rychlé. První věc co ho napadla: „To jsem až tak dobrý?“. Když byl doma jeho otec často mluvil o mutantech a Kena nemohla opustit jedná myšlenka „Nejsem náhodou jedním z nich?“. Musel zjistit jakou rychlost dokáže až vyvinout, a tak se doma postavil doprostřed pokoje a začal na místě běhat. Jeho rychlost byla neuvěřitelná a v tu chvíli do místností přišla jeho matka, která hned poté co to viděla zavolala otce. Daly si s ním poradu a on zjistil, že sdělil schopnost po svém dědečkovy z matčiny strany a navíc i otec mého otce byl mutant. Matka schopnosti žádné ovládat nedokázala, ale mutant byla. Otec schopnosti měl, ale nechtěl o tom mluvit. Ken zjistil, že je opravdu mutant a tím se taky mnohé vysvětlilo. Nijak ho táhle informace nerozhodila a právě naopak ho to nažhavilo k tomu aby se v ní co nejvíce zlepšil. Pravděpodobně i jeho sestra a bratr nějaké schopnosti měli, ale to ho nezajímalo.

Část pátá – Nabídka, která se neodmítá
Ken začal navštěvovat vyšší střední školu. Jako schválně se na úplně tu stejnou musel přihlásit nám známy otravný a ten nejhorší člověk Hideki. Abych to uvedl na pravou míru.. Ken s Hidekim byly vlastně zároveň nejlepší přátele a největší rivalové. Za tu dlouhou dobu si na sebe zvykli a když měl jeden z nich nějaký problém druhý stál za ním. Nicméně si to ani jeden z nich nechtěl připustit a ani jeden to druhému nedokázal říct, byly dost tvrdohlavý. Po dalších dvou rocích života plného tvrdého tréninku jeho schopnosti, boje s katanou a soupeření s Hidekim mu zbýval do konce vyšší střední školy jen jeden rok a on přemýšlel nad tím na jakou fakultu potom půjde, protože chtěl dál studovat. Všechno to rozhodl 11. listopad. Byl chladný den a Ken zrovna doma odpočíval nad hrnkem teplého kakaa. Najednou slyší klepání na dveře a jeho sestra jde otevřít. Byly tam dva muži a chtěli mluvit s Kenem. Jeho matka je pozvala dovnitř, protože měla dobré srdce a nechtěla je nechat venku stát v té zimě. Od nich jsme se dozvěděly, že tu jsou aby přemluvily Kena k účastí v běžeckém národním týmu mladší kategorie. Bylo mu teprve sedmnáct let (skoro osmnáct), ale v běhu by porazil s přehledem i mistra světa. To však ještě nevěděly, že je Ken mutant, protože kromě jeho rodiny to nevěděl nikdo, neměly zapotřebí to někomu sdělovat. Kdyby to přijal mohl by cestovat po světě a stát se slavným. Tohle samozřejmě musel v klidu prodiskutovat s jeho rodiči a proto muži zatím odešli a přijdou si pro odpověď pozítří. Ken to chtěl přijat, ale jeho rodiče s tím nesouhlasily. Nicméně po dnu přemlouvání a dobrých argumentu mu to na zkoušku povolily a on se vydal s muži do Ameriky na kvalifikační soutěž, ale až po dokončení vyšší střední školy. To se musel rozloučit s Hidekim stylem poslední souboj s kanatami. Bylo mu už osmnáct, stál se z něj muž a odcestoval do Ameriky.

Část šestá – Škola mutantu
Kvalifikační soutěž vyhráli a dostaly se do hlavního turnaje kde běhaly jen ti nejlepší z nejlepších, což Ken určitě byl. Všechno šlo dobře až na den kdy se provalilo, že je Ken mutant. Vyloučily ho ze soutěže, roztrhaly jeho smlouvu a vyhodily na ulici s drobnými v kapse. Takové zacházení se mu vůbec nelíbilo, ale nic s tím nemohl udělat. Skončil na ulici a chtěl se vrátit domu, ale když tam zavolal zjistil, že jeho rodiče zemřely. Zabila je místní Yakuza a on si to začal brát na svědomý, protože kdyby zůstal doma dokázal by je ochránit. Celý jeho život se prostě zhroutil během vteřiny. Po pár hodinách smutnění se rozhodl, že to jen tak nenechá a se zlosti se rozběhl vstříc Japonsku. Díky jeho super rychlosti to bylo jako by tam letěl letadlem. Stál před sídlem Yakuzy a chtěl se pomstít, ale něco ho od toho odrazovalo. Nemohl jen tak zabít lidí a to i když to byly takový parchanti. Proto jen ukradl stražím katany, otočil se a směřoval kdoví kam. Nevěděl kam jít, neměl u sebe žádné peníze a po několika dnech byl na dně. Někdy ho napadlo i spáchat sebevraždu a až teď proklínal to, že je mutantem. Kdyby jim nebyl měl by o hodně lepší život. Lidé kteří zjistily, že je mutant ho začaly pronásledovat, ale on jim vždy utekl. Kvůli přežiti musel krást, což se mu vůbec nezamlouvalo, ale co jiného mohl dělat, chtěl si najít práci, ale nikdo ho nechtěl zaměstnat. Všechno se v lepší obrátilo když ho našel a kontaktoval muž jménem profesor Charles Xavier. Nabídl mu nový domov kterým byla škola pro nadanou mládež, kde vyučoval mutanty. Napadlo ho, že to bude dobré a také tam budou další mutanti takže bude mezi svýma. Nabídku přijal a začal tam chodit. Je tam už pár měsíců a své schopnosti vyzdvihl ještě na vyšší úroveň.

Schopnost:
Super rychlost – Dokáže se velmi rychlé pohybovat a běhat (jako Flash).

Povaha:
Je společenský, hovorný, bezstarostný, nenucený, většinou vyrovnaný, veselý, ale emočně a názorově proměnlivý. Nepříjemné věci ho příliš nezasáhnou a příjemné ho nijak zvlášť nepotěší. Navenek umí být šťastný i smutný, ale uvnitř ho to moc nerozhodí. Na věci rychlé zapomene a pak se k nim už nevrací, bere je za vyřízené. Často mění své postoje a názory, ale s většinou situací se umí srovnat a vyřešit je klidně. Nevydrží dlouho na jednom místě, rád cestuje a používá k tomu svou super rychlost.

Frakce: Student profesora Charlese Xaviera

Přiklad RP:

Ken
Byl deštivý den a čas odpočinku před velkým běžeckým turnajem kde jsem se chystal zazářit. Já ležel rozvalený na své dřevěné posteli a nevěděl vůbec co dělat. V místnosti úplné ticho a jediné co jste zaslechly, byl zvuk právě spuštěného větráku na stropu. Když jsem se na něj takhle díval, jak se točí dokola dostal jsem strašnou chuť si jít zaběhat a procvičit své schopnosti, problém byl jen ten, že jsme měli zákaz chodit ven. Já přemýšlel nad tím jestli ho porušit a pod dvou minutách jsem se prohrábl ve vlasech, vyskočil z postele a oblékl si na sebe kalhoty. Šel jsem poté k oknu a chvíli se s úžasem díval na tu bouřku, která venku řadila. Ani nevím proč mě tak uchvátila, ale bylo na ní něco magického jako by mi celou dobu říkala „Jen pojď ven a užij si to na plný plyn“. Já tomu samozřejmě podlehl, otevřel jsem okno a vyskočil ven. Bylo to jen první patro a dopadl jsem na kontejner. Nasadil jsem si na hlavu kapuci, zhluboka se nadechl a rozběl vstříc velko městu. Byl to úžasný pocit zase se na plno proběhnout a k tomu tu byly ty kapky deště, které když dopadaly na zem vytvářely přitom jakýsi rytmus který mi dlouhou dobu zněl v hlavě. Běžím zrovna kolem tmavé uličky, kde bývají často zloději a další zločinci a zaslechnu nějaký povědomý hlas. Zastavím se a nakouknu do oné uličky. Najednou vidím jak tam nějací zloději předají manažera týmu ve kterém jsem byl. Takovouhle věc jsem nemohl přece ignorovat a vběhl ho zachránit. Jako blesk jsem přišel, dal pěsti zloději a hned zase s manažerem zmizel. Přitom jak jsem ho vedl pryč zjistil pravdu o mých schopnostech a hned poté co jsme se vrátil zpět k našemu hotelu kde jsme přespávaly mě ten manažer vyhodil a byl všemu konec. Zakončil to slovy „Nechci mít nic společného s nějakými hnusnými mutanty“. Tohle mě dost zaskočilo, protože jsem mu zachránil život a on udělá tohle. Věděl jsem, že nemá cenu se mu nějak mstít nebo něco podobného a proto jsem raději zmizel do nedalekého města kde jsem se zastavil před výlohovou jedné restaurace. Zaujal mě tam vyvěšený lístek, kde se psalo, že hledají umývače nádobí. „To mám skončit takhle? To teda ne.. myslím, že je čas se vrátit domu“. Našel jsem telefonní budku a naházel do ní poslední mince, které jsem měl u sebe abych zavolal domu, že se vracím. Zvedla to nějaká stará dáma a pověděla mi o smrti mých rodičů, a že ona je nová majitelka domu, podle všeho je zabila Yakuza. Já zavěsil telefon se slzami v očích, pořadně si zařval a v tu chvíli jsem myslel, že vyvraždím celou Yakuzu i s jejími psy. Vyšel jsem ven z budky s vražedným pohledem v očích a rozběhl se směrem k Japonsku.
Kage

Počet príspevkov : 9

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kenjiro Suzu - Faster

Příspěvek pro Red za Thu Jul 14, 2011 2:43 pm

Postava se mi moc líbí Smile)

Ty, kdyby ses naučil jak správně psát y a i na konci některých slov, tak bys měl super češtinu Very Happy .. Jako dá se to rozhodně přežít no Smile
Red

Počet príspevkov : 28

Zobrazit informace o autorovi http://bleach.topgoo.net/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Thu Jul 14, 2011 8:40 pm

Ano, vím, že mám double post... Very Happy Snad nevadí.. Ale aby jste si toho všimli..

Můžeš hrát Wink
Red

Počet príspevkov : 28

Zobrazit informace o autorovi http://bleach.topgoo.net/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rei za Thu Jul 14, 2011 9:54 pm

// POVOLENÉ
Môžeš začať hrať TU.
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54