Keira Elizabeth Swann-TIME LADY

Goto down

Keira Elizabeth Swann-TIME LADY

Příspěvek pro Ayano za Thu Jul 14, 2011 1:49 pm

Meno: Keira Elizabeth Swann
Codename:TIME LADY
Theme song: https://www.youtube.com/watch?v=FlfAOSYOs4E
Vek: 17 let
Výška: 169 cm
Váha: 59 kg
Výzor: Keira neměla úplně takové štěstí, jak by si představovala a vyrostla jen do výšky 169 cm, i přes svou malou výšku jí však jde vidět už z velké dálky, díky zářivé barvě jejich zrzavých vlasů, které jí sahají trochu pod ramena. Muže uchvacuje svým záhadným pohledem pronikavě zelených očí a plnými rty.

Národnosť: anglická

História: Keira se narodila do normální rodiny a nic nenasvědčovala tomu, co se má v budoucnu stát. Její rodiče jí vždy zahrnovali láskou a snažili jí a jejím dvou bratrům dopřát to nejlepší. Až do chvíle, než rodinný podnik v důsledku špatného hospodařeni s financemi zkrachoval a rodina se dostala do prekérní situace. Byli zvyklí na přepychový život, který se jim najednou nedostával. Každý týden chodili do restaurací, jezdili po světě a užívali si rodinného bohatství. Teď, když bylo všechno pryč a poslední peníze se rozkutálely, začaly doma propukat naprosto nesmyslné hádky. Oba bratři chodili do práce a vraceli se pozdě večer a i Keira se snažila přispět do rodinného rozpočtu tím, že si našla brigádu v místním obchodu. Nijak zvlášť jí to netěšilo, ale doufala, že by se rodiče aspoň na chvíli mohli přestat hádat. Každý den na sebe křičeli a Keira se v noci marně snažila usnout s hlavou pod polštářem. Vyvrcholilo to až dnem, kdy otec matku uhodil a ona jej pak vyhodila z domu. Od té doby ho Keira neviděla. Přestal se o ně zajímat a bylo zřejmě, že si asi našel jinou rodinu.
Situace rodiny byla tedy velice žalostná. Matka měla na krku tři děti, což bylo dosti šílené vzhledem k tomu, že její práce jí moc nevynášela. Netrvalo proto dlouho než sklouzla k alkoholismu. V té době se také od rodiny odstěhovali oba bratři a Keira se po šílené hádce s matkou, která po ní hodila flašku od vína, rozhodla odstěhovat také.

Od té doby se snaží najít nějaké zázemí a jediný její domov je batoh s věcmi.

Schopnosť: Keira umí ovládat čas. Neumluvíme tady však o chronokinezi, kdy se pouze ovládá vnímání času. Keira umí čas zpomalit, zastavit nebo zrychlit a nejde jen o její čas, ale také o čas celkový. Dokáže zastavit čas určitého člověka, nebo snad celé skupiny. Také se dokáže díky ovládání času vracet do minulosti, kterou se může pokusit do jisté míry změnit.

Povaha: Keira je milá a usměvavá dívka, která má ráda společnost, ale je i do jisté míry hodně introvertní, takže se ne vždy dokáže rychle zapojit do konverzace a spíš se drží stranou. Spíš se tedy ve společnosti stává jakýmsi pozorovatelem, jež sleduje dění a občas se do něj zapojí, pokud se naskytne vhodná příležitost. Naopak když jí člověk pozná, pochopí, že její rezervovaný přístup je pouhou maskou a že ve skrytu duše se touží bavit a být středem pozornosti.
Je někdy i hodně náladová a vztahovačná, umí si taky pořádně dupnout a občas má tendenci sklouznout k násilí.

Frakcia: Xavierova škola pro nadanou mládež

*Príklad RP: (min. 200 slov)
Byl krásný nedělní večer, Keira se zrovna vracela domů z brigády a vdechovala vůni posekané trávy a snažila se užívat si toho večera. Přeci jenom, když se vrátí domů, čeká jí tam zřejmě namol opilá matka, která se s ní hned pustí do křížku. Keiru to mrzelo, opravdu, ale co s tím měla dělat?! Snažila se s matkou rozumně mluvit, ale všechny pokusy byly jaksi k ničemu. Řešila svůj žal sklenici vína a tím to končilo.
Bylo hloupé na to dnes myslet, trápila se už kvůli tomu hodně. Teď měla jiné věci na práci.
Na to, že bylo září, bylo stále poměrně teplo, proto měla Keira na sobě jen lehkou fialovou mikinu. Zbožňovala fialovou a vůbec všechny výrazné barvy.
Dnes se ovšem z práce cítila nějak podivně ztuhlá, bolelo jí za krkem a i trochu hlava zřejmě z toho culíku, který jí celou dobu tlačil. Během chvilky proto uvolnila své zrzavé vlasy a dala jim volnost. Pak už jen dál zamyšleně šla ulicí, k jejich domovu.
Pokud se tomu peklu dalo vůbec říkat domov.
Hned potom, co otevřela co nejtišeji dveře, aby si ji v tom nejlepším případě vůbec nikdo nevšimnul, pomalu postupovala tmavou chodbou a dařilo se jí to dobře, dokud nenašlápla špatně a jedno z prken pod ní žalostně zavrzalo. V tu chvíli už bylo jasné, že se kázání nevyhne.
„Keiro, holčičko, jsi to ty?“ ozvala se z obývacího pokoje podivným hlasem, který se již místy pletl. Byla to matka a samozřejmě úplně pod vlivem.
Keira zatnula ruce v pěst a snažila se jí klidným hlasem odpovědět. „Ano, jsem to já, už je pozdě mami, jdi spát.“ Hlesla a doufala, že když bude dál pokračovat do svého pokoje, nechá jí být.
„Kolik jsi donesla peněz, Keiro, doufám, že hodně, tvůj hloupý otec nás tu nechal jako staré železo, teď si určitě někde užívá s dvacítkami! Ale copak já jsem horší, tak řekni, zdám se ti horší než nějaká mladá poběhlice!" syčela matka v ruce držíc sklenici vína, byla nechutná a opět mluvila o otci. Keiře se zaplnily oči slzami, nechtěla o tom mluvit, chtěla jít spát.
„Ano jsi horší, podívej se někdy na sebe do zrcadla, vyštvala si bratry a já taky odejdu. Jenom čekáš, kdy donesu nějaké peníze, aby sis za to mohla koupit chlast, zvracíš tu a čekáš, že se o tebe postarám, když ti je zle, biješ mě!“ hlesla Keira a v očích měla malé jiskřičky. „Jsi hnusná!“
Matka se zdála vyděšená jejím hněvěm, ale to jí nezastavilo v tom, aby se dál chovala stejným způsobem. Začala opět mluvit o otci tu samou básničku, kterou říká v tomhle stavu pořád. Keira si zacpala uši, tohle nechce slyšet! Chápe, že matka trpí, oni všichni trpěli odchodem milovaného rodiče, ale co měli dělat! Nemohli všichni sklouznout na dráhu pití, museli se chovat trochu dospěle a zodpovědně, což ona jako rodič absolutně nezvládla. Kolikrát už Keiru v alkoholovém poblouznění zbila v domnění, že je její otec. Byla absolutně mimo.
Ve chvíli, kdy si Keira zacpala uši, snažila si představit, že se vrátí čas. Prostě bude všechno tak jak, bylo předtím, otec se vrátí a dokáže firmu postavit na nohy a nikdy neodejde. Bude s nimi! Budou rodina!
Ty city byly v tu chvíli tak silné, že se stalo něco opravdu podivného, jako by Keira cítila, že se čas začíná opravdu pomalu vracet zpět. Kolem ní se začaly míhat postavy, které tu v poslední době byly, proběhl kolem ní bratr, všechno se zrychlovalo až do chvíle, než pozpátku do místnosti vešel otec s taškou věci. Byl to právě ten den, kdy odešel. Keira nevěřila vlastním očím, ale ten výjev stále pokračoval. Otec uložil tašku do skříně a dny šly stále dozadu. Když viděla, jak otec matku líbá a jí samotnou hladí po tváři. Začala plakat, ty emoce byly silné a ona se z toho nakonec sama zhroutila. Čas se tedy neměl šanci doopravdy přetočit a ona dopadla na podlahu a žalostně vzlykala. Co se to děje? Už se i z ní stal také blázen, nebo snad dokáže manipulovat s časem?..
avatar
Ayano

Počet príspevkov : 18
Join date : 14. 07. 11
Age : 23

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Keira Elizabeth Swann-TIME LADY

Příspěvek pro Red za Thu Jul 14, 2011 2:32 pm

Hayley Williams X3

Líbí se mi schopnost :3 jsem zvědavej, jak se to bude dát využít v RPG :-D
avatar
Red

Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Olomouc

Zobrazit informace o autorovi http://bleach.forumotion.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Keira Elizabeth Swann-TIME LADY

Příspěvek pro Shiro za Thu Jul 14, 2011 2:39 pm

Tak právě jsem našel schopnost, kterou CHCU!!! Very Happy vysát Very Happy
avatar
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 25
Bydlisko : Karviná

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Keira Elizabeth Swann-TIME LADY

Příspěvek pro Red za Thu Jul 14, 2011 8:41 pm

Můžeš hrát Wink
avatar
Red

Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Olomouc

Zobrazit informace o autorovi http://bleach.forumotion.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Keira Elizabeth Swann-TIME LADY

Příspěvek pro Rei za Thu Jul 14, 2011 9:50 pm

// POVOLENÉ
Môžeš začať hrať TU.
Schopnosť bude regulovaná VO, vzhľadom na jej dopad na okolie. Smile
avatar
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 07. 11
Age : 24
Bydlisko : Na hraniciach fantázie

Zobrazit informace o autorovi http://costumetrunk.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Re: Keira Elizabeth Swann-TIME LADY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru