~ Xavier Institute for Gifted Youngsters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Re: ~ Xavier Institute for Gifted Youngsters

Příspěvek pro Kage za Fri Jul 15, 2011 3:11 pm

Ken

Takže Sam, taky mě těší. Sam mu prozradil své jméno a jemu se docela líbilo, ale o tomhle pomlčel a jen poslouchal co mu chce zdělit. Pokusil se uhádnout odkud jsem, ale musím říct, že podle mého vzhledu to nebylo moc těžké. Mohl by sice říct Čína, Korea a další Asijské státy, ale trefil se dobře. Na jeho odhad jsem jen přikývl hlavou na souhlas. Dokonce žil i v Japonsku? Zajímavé. Sam se dál do běhu a já jsem moc dlouho neotálel, rozběhl se za ním a pověděl mu. Jasně, že mě to zajímá, jen povídej. Byl jsem zvědavý co tam všechno prožil, protože já mám na Japonsko velmi dobré vzpomínky, teda kromě jedné, ale o té se nechci bavit ani se k ní nějak vracet. Možná by tohle mohl být můj první kámoš na téhle škole, sice jsem tu už několik měsíců, ale s ostatními jsem se nějak extra neseznamoval.
Kage

Počet príspevkov : 9

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Fri Jul 15, 2011 3:57 pm

Sam

Nevěděl sice, co tak strašně zajímavé bylo na to, že žil v Japonsku, ale budiž. Zhluboka se nadechl, aby mohl mluvit. "No, není to zrovna něco, o čem se takhle bavím s někým, koho jsem právě potkal. Ale.. Z toho co vím, tak můj otec dělal nějaké výzkumy o mutantech. Nebo tak něco. Nejdřív jsme žili v Americe. V Lousianě. Pak ale otec dostal nějakou nabídku, která se týkala dalšího výzkumu. Nebylo to ale v Americe, ale v Japonsku. Tak jsme se prostě přestěhovali. Tehdy mi bylo sotva 5 let. No.. A tak jsme tam žili! Chvilku mi to trvalo, ale pak jsem pochytil jazyk a celkem i zvyky." Zatím mu nechtěl říkat nic o tom, že jeho otec na něm a jeho sestře začal dělat pokusy, kvůli kterým jsou z nich mutanti. Nepřišlo mu to moc vhodné. "Jinak.. Prsatý asiatky tu nejspíš nevedeme." Těžko říct, jestli to Kenovi hned došlo nebo ne. Ale Sam mu právě předvedl svoji schopnost v plné kráse.
Red

Počet príspevkov : 28

Zobrazit informace o autorovi http://bleach.topgoo.net/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro joemandel za Fri Jul 15, 2011 4:23 pm

James

Samému mi bolo už akosi otupno, tak som sa rozhodol ísť za nimi. Už ma nebavilo hrať sa s listami opadnutými na tráve. Nikdy som v zoznamovaní nevynikal. Navyše vyzerali mladší než ja. Ale čo môže byť lepšie ako rozhovor dvoch chalanov? No predsa pokec troch chalanov. A navyše, ak máme spolu žiť, skôr či neskôr sa musíme spoznať. Iné východisko nie je. A ak bude treba, tak aj spolu bojovať. Priblížil som sa teda k ním.
"Adios, ja som James." povedal som snažiac sa vyzerať sebavedome.

joemandel

Počet príspevkov : 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kage za Fri Jul 15, 2011 4:29 pm

Ken

Poslechl jsem si vyprávění Sama. To já se zase v osmnácti letech odstěhoval z Japonska do Ameriky, už ani pořádně nevím, v kterém městě jsem skončil. Byl to takový složitý název. Myslím, že to začínalo na S nebo na K. To je už jedno, ale já se aspoň Anglický učil ve škole, takže když jsem tam přijel a přitom jazyk už uměl. Pak se zmínil o Asiatkách a já se pousmál. A já zrovna před chvíli přemýšlel nad tím, jestli tu nějaké nejsou. Škoda bylo by to dobré a určitě zajímavé. To je teda náhoda dokonce přemýšlíme i o stejných věcech. Evidentně mu to nedošlo, že mu zrovna Sam předvedl jeho schopnosti. Možná by mu to došlo, kdyby neběželi, protože přitom se musí soustředit i na to co je před ním a kam šlape. Neříkám však, že se mi nelíbí jiné holky. Američanky atak dále jsou taky pěkné. Všude se samozřejmě, ale najdou hezké i ošklivé holky to je všude. Dodal jsem a najednou k nám doběhne nějaký muž a pozdraví. Adios, já jsem Ken.
Kage

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro joemandel za Fri Jul 15, 2011 4:40 pm

James

"Vidím, že keď príde na seňority, vy dvaja si máte zaručene čo povedať." konštatoval som z posledných sekúnd ich rozhovoru. Len dúfam, že mňa sa podobné veci pýtať nebudú. Ja sám veľa skúseností nemám. Väčšinou som sa staral len o prežitie, navyše, kto by chcel mutanta? Bolo celkom pekne. Ani teplo, ani zima. Privítal by som takéto počasie hoci aj po celý rok.

joemandel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ayano za Fri Jul 15, 2011 4:42 pm

Keira Elizabeth Swann

Dnes byl pro Keiru nádherný den a to nejen proto, že sluníčko svítilo a na nebi nebyl ani mráček, což zbožňovala, ale také z důvodů jejího nástupu na tuto školu. Cítila se trochu rozrušeně, když svírala v jedné ruce klíčky od svého pokoje a v té druhé ucho od brovského batohu, který sebou měla. Bylo nutné podotknout, že byl téměř na prasknutí a nejspíš by se do něj vešla i mrtvola. Samotná Keira se divila, kolik toho sebou táhne, ale neměla na vybranou. Tohle bylo vše, co vlastnila, celý její majetek a vzpomínky. Od té doby, co práskla dveřmi s tím předvědčením, že tam se už nikdy nevrátí a postaví se na vlastní nohy, už uběhla delší doba a Keira poznala, že to opravdu není nic jednoduchého. Večer jí byla zima, když se choulila na lavičce v parku a shánění peněz bylo také oříškem. Tahle škola pro ní byla možností, jak zkusit svůj život nastartovat tím správným směrem a naučit se ovládat svou schopnost, o které s nikým nemluvila a tajila jí. Lidi proto neměli pochopení a ona se nesnažila na sebe příšliš upozorňovat v době, kdy neměla ani střechu nad hlavou. Teď to bylo něco úplně jiného, tady se konečně může projevit! Může si najít přátele a zkusit žít vcelku normální život.
Po záplavě myšlenek, jež se Keira snažila marně ve své hlavě utišit tu vyvstal menší problém. Před Keiru se nácházelo schodiště, které bude muset s tím velkým batohem zdolat, pokud se chce dostat do svého pokoje. Už jen podle nejistého výrazu v její tváři bylo vidět, že si tak úplně neví rady, rozhodla se tedy pomalu postupovat po schodech a pokusit se nějakým způsobem za sebou náklad táhnout.
Doufám, že spadnu a nabiju si kokos, to bude opravdu nádhera, až se s někým budu seznamovat a on se mě bude ptát, proč mám celý modrý obličej.. Myslela si Keira tahajíc monstrózní batožinu.
Ayano

Počet príspevkov : 18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Misman za Fri Jul 15, 2011 5:40 pm

Alex
Přízemí domu jsem si prohlédl velice rychle, protože mě na něm absolutně nic nezaujalo.
Teď jsem ale stál v prvním patře v jakési chodbičce a upřeně jsem se díval na obraz přede mnou.
Byl na něm velice realisticky ztvárněn pohled z okna vedle. Přišlo mi to nádherné a člověka, který má takový talent bych velice rád poznal.
Možná to mohl nakreslit sám Profesor Xavier, kdo ví, co jsou jeho koníčky, že.
Misman

Počet príspevkov : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rei za Fri Jul 15, 2011 5:58 pm

Aine Ashford

Prišla vlastne len pred nedávnom... Nebol to ani celý mesiac, čo ich profesor Xavier prichýlil do svojho príbytku, a zároveň školy, aby im tak poskytol bezpečie pred ich vlastným otcom... Nedalo by sa povedať, že sa s tým už zmierila. Ako by sa len dalo s niečim takým jednoducho vyrovnať v priebehu niekoľkých týždňov, ako keby to bola len zrada od kamaráta? Jej vlastná krv. Jej vlastný otec spravil niečo tak... zverské. Tak neľudské, že odpustenie nepripadalo v úvahu ani o niekoľko rokov, nie teraz... Nenávidela sa? Samuelovi sa vyplnil sen - bol tým, čo neustále obdivoval a považoval za fascinujúce. Mutanti boli jeho koníčkom od doby, čo prvý krát ukázali svoju tvár verejnosti. Ale čo Aine...? Čo tým mohla dosiahnuť ona, ktorá chcela žiť len pokojný život pubertiačky, chodievať vonku s kamarátmi a nebáť sa kostlivcov v skrini, čo mohli výjsť na svetlo sveta každú chvíľu. Charles jej však pomohol, a za to mu bola neskonalo vďačná. Dal jej niečo, čo by možno iní nedokázali, ba ani ona sama - sebaúctu. Sebavedomie mutanta. Vedomie, že tým, čím sa stala, aj keď neprirodzene, je darom, nie prekliatím. Určite nie pre takých, ako je ona. Videla mutantov, ktorých vzhľad spôsobený mutagénmi bol doslova ohyzdný. Aine však medzi nich nepatrila. Nemala chvost. Ani rohy. Ba dokonc ani o ruku naviac. Vedela sa len premieňať na ducha, ktorý mohol strašiť svojho usmrkaného brata počas temných nocí v tomto zámku. To jej muselo na teraz stačiť.

Príjemné teplé ráno bolo predzvesťou babieho leta. Vzduch ešte nebol ťažký a dusný, preto uznala za vhodné prejsť na krátku prechádzku po okolitých lesoch a záhradách. Možno dokonca stretne aj Hanka, ktorému tak či tak musela vrátiť knihy. Pomaly zišla dolu schodmi do veľkej haly v módnych čiernych šatách a okolo seba šírila príjemnú kvetinovú, no elegantnú vôňu. Vlasy mala zopnuté do akejsi konte, no stále jej pár prameňov viselo popri tvári. Posledný deň prázdnin môže začať.

Rei
Admin

Počet príspevkov : 54

Zobrazit informace o autorovi http://costumetrunk.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Fri Jul 15, 2011 6:18 pm

Lena

Kytara byla zničená, zlomená přímo ve spoji těla s pražcem. Skvěle...nejenže na to budu potřebovat asi tunu lepidla a dokonce to ani není moje...že já to brala do ruky. Merde! Vykřikne na celou chotbu a začne klepat na dveře a vyzvídat, zdali nemá lepidlo. Vyslechla si vše od skromných omluv typu "Je mi to líto ale bohůžel nemám." až po trochu ostřejší jednání, které se snažila přejít s úsměvem. Prošla snad celou školu a poptala se snad každého mutanta a nebyl tu nikdo, kdo by lepidlo vlastnil...ba dokonce nikdo, kdo by něco lepivého plival, potil nebo podobně. Naprosto vyptaná zamíří do společenské místnosti, aby tam počkala na majitele a omluvila se mu. Pak zahlédla chlapce, který velice zamyšleně sledoval obraz. Byl to ten kluk co se vybavoval s telepatem...a podle toho, jak ten obraz pitval to vypadalo, že je přinejmenším nadprůměrně chytrý. Možná bude vědět jak na to?! Pomalu k němu přešla a poklepala mu na rameno. Ehm...já..no..chtěla jsem...neuměl bys to spravit? Ukáže mu kytaru. Byla poškozená zrovna v místě, kde byla slepená a atak nebyla škoda tak velká.
Shiro

Počet príspevkov : 39

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Misman za Fri Jul 15, 2011 7:15 pm

Alex
Když na mě Lena promluvila, stále jsem se zasněně díval na obraz.
Asi za deset sekund jsem trhnul hlavou a otočil se na ni.
Zdravím. Opravit? prohlédl jsem si kytaru, tedy aspoň to, co z ní zbylo.
Novou bych nejspíš dohromady dal, ale s tímto ti nijak nepomůžu, promiň řekl jsem ji.
Ale proč ji nenecháš tak? Přeci jen jeden předmět, až je ve stavu jakémkoliv může později přinášet mnohé zajímavé vzpomínky zafilozofoval jsem si trochu.
Misman

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Fri Jul 15, 2011 7:26 pm

Lena

Posmutněla. Aha...no to nevadí...nějak se zařídím..třeba to majiteli zaplatím. Povzdychne si. První den na škole a už tu ničí ostatním náčiní. Zas tak zoufalá nebyla, ale nějaké to svědomí měla. No...to je zajímavá..filosofie, ale ta kytara není má, budu jí muset zaplatit a už teď budu mít někoho, kdo mě nesnáší. Sice jsem zjistila, že na ní umím hrát ale to tak pamětihodný zážitek není. Nakrčí rameny. Já ji asi budu muset zanést...Ehm...Vlastně nevím jak se jmenuješ?! Usměje se na něj.
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ayano za Fri Jul 15, 2011 7:55 pm

Keira

Poté, co zdolala ty vražedné schody, naštvaně batoh nakopla. Ruce jí pálily a sotva popadala dech. V tu chvíli se tedy ani moc nekochala hezkým interiérem a snažila se najít svůj ztracený dech, který nechala někde na schodech. Když se cítila na to, že může dál pokračovat, pomalu se rozhlédla. Na chodbě bylo mnoho lidí. Konec konců, byl poslední den prázdnin, takže si ho asi každý snažil náležitě užít.
Keira si prohrábla svou záplavu zrzavých vlasů, popadla batoh druhou rukou, aby měla aspoň rudé obě a tahala ho dál. Cestou zahlédla nějakou holku se zlomenou kytarou v ruce, chápala, že tohle pro ní musí být strastiplná situace. Ona sama všechny svoje nástroje nechala v tom pekle, který hodně dlouhou dobu nazývala domov a teď neměla nic, na co by si zahrála.. No, možná na nervy..
Snažila se té dívce a klukovi, s kterým mluvila opatrně vyhnout, protože by byla opravdu nerada, kdyby je svým batohem smetla. Pak už se konečně dostala ke dveřím svého pokoje a v kapse začala nervózně hledat klíč.
Místo toho jí z kapsy vypadla cigareta.
Super.. vrčela si pro sebe, ještě jí tu nikdo nezná a už jí uvidí s něčím takovým. Měla dojem, že se zbavila všech než tu šla.
Ayano

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Fri Jul 15, 2011 8:23 pm

Lena

Zrovna když Alex mlčel objevila se vedle nějaká holka. Lena se na ní otočila. Je hezká. Pomyslela si, ale když si uvědomila o čem přemýšlí, rychle zavrhla své necudné myšlenky, jak by řekla její matka. Přece se nesluší na mladou ženu, aby se jí líbila jiná mladá žena. Zatřepala s hlavou abyvytřásla ty myšlenky. Přitom si všimla, že té holčině něco vypdalo, tak jí to oznámila. Erm...něco ti spadlo. Pro jistotu na to ještě ukáže. Další hřebíček do rakve! Bože...mluvím jako matka! Facepalmne sama na sebe.
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ayano za Fri Jul 15, 2011 8:33 pm

Keira

Zrovna, když se chtěla ohnout pro cigaretu, promluvilo na ní děvče, které se před chvílí vyhnulo sražení batohem k zemi. Keira trochu zrudla, za tu cigaretu se opravdu styděla. Přece jenom, nechtěla se takovým způsobem uvést.
Ehm, díky.. Já vím, jsem někdy trochu nemohlo. hlesla Keira a při její zmínce, že mluví jak vlastní matka se jen zasmála. To nic, musím s tím přestat, pokud se mi to tedy podaří..Vím, že to rozhodně není nic atraktivního. Mimochodem, nemohla jsem si nevšimnout, co se ti stalo s kytarou? optala se a bylo vidět, že jí to opravdu zajímá. Keira totiž cítila šanci, že by mohla získat první přítelkyni, což by mohlo být báječné. Tak brzy po příjezdu! Proto, když vzala do rukou cigaretu a rychle jí opět schovala do kapsy, její tvář ozdobil rozverný úsměv.
Ayano

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Fri Jul 15, 2011 8:51 pm

Lena

Se na dívku také usmála. Ne to je v pořádku...každý máme něco. Mrkne na ní. Na otázku o zlomené kytaře se jen zatváří tak nějak podivně, z jejího výrazu nelze vyčíst co chtěla říci. No..ona to tak trochu není moje...našla jsem jí...no..pak přišel nějaký kluk a já se lekla...nezaklepal..nic..a kytara spadla. Teď jí budu muset zaplatit a majiteli se omluvit. Nahodí smutný kukuč. Dělat si nepřátele tak brzo..to je smutné.
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ayano za Fri Jul 15, 2011 9:00 pm

Keira

Keira soucitně pokývala hlavou. Tak to chápu, nepříjemná situace, ale přeci jenom i takové věci se můžou stát, když mu nabídneš třeba nějakou pomoc.. Na oplátku.. Možná se zmírní hněv. Já sama jednu mám, tedy.. Měla jsem. hlesla a na chvíli nejistě uhnula pohledem. Bylo vidět, že tam nechce rozhovor stočit, tohle bylo zatím ještě bolestné místo, o kterém se nechtěla bavit jen tak s někým. Místo toho se proto snažila rozhovor rychle zavést jinde. Když už jsme se tedy daly do řeči, bylo by asi dobré se představit! zaculila se a mile k ní napřáhla ruku. Já jsem Keira Elizabeth Swann, a ty? Na to, že se Keira většinou ve společnosti ostýchala, tahle dívčina na ní působila milým dojmem, takže se zatím dokonce chovala společensky, což se u ní tak často nestávalo, spíš byla pasivním pozorovatelem. Líbila se jí.
Ayano

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Fri Jul 15, 2011 9:31 pm

Lena

Já vlastně na kytaru hrádneumím...teda...neuměla jsem...až do dnes...vůbec to nechápu. Otočí se zpět na Alexe. pořád mlčel,což nebylo dobré znamení. Možná je mlčení jeho schopnost. Pomyslí si a vrátí se k oné dívce. Ehm cože? Chvíli zmateně kouká na její napřaženou ruku a zpracovává to co ona řekla. Já jsem Lena...těší mě. Podívá se na napřaženou ruku. Chvíli váhá a pak neochotně a velice pomalu jí ruku s koženou rukavicí podá a zlehka stiskne. Já..no neber si to špatně, ale fyzický kontakt..mi..no..nějak nesedí. Pousměje se, nebo se o to alespoň pokusí.
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ayano za Fri Jul 15, 2011 9:48 pm

Keira

Keira se lehce zarazila a otočila hlavu i na toho chlapce. Aj, byla neslušná! Ona ho nepozdravila, i když bylo očividné, že se bavil s Lenou!
Ehm, ahoj.. pozdravila i jeho a pak se vrátila pohledem k Leně, která k ní neochotně natáhla ruku jako by měla něco nakažlivého. Nejprve jí to trochu šokovalo, ale pak se rychle pokusila o úsměv. Ou, jasně, také mě těší.. Nemohla vědět, jestli to nesouvisí s její schopností, nebo opravdu jí jen vadil fyzický kontakt? Jak někomu může vadit dotknout se něčí ruky? Tohle byla pro Keiru opravdu záhada, takže nenucený výraz, který nasadila, jí stál opravdu mnoho úsilí. Měla totiž trochu tendenci se velice nenápadně prohlédnout, jestli na ní něco neobvyklého. Má někde nějaký flek?! Nechutný?! Nebo velkého uhra?!
Ayano

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Fri Jul 15, 2011 9:58 pm

Lena

Si všimne jejího pohledu. Zatváří se trochu zmateně, ikdyž jí celkem chápe. Člověk, který se vás bál dotknout a ještě chodil navlečený od hlavy až ka patě, musel vypadat trochu podivně. A ona nevypadala podivně jen trochu, ale docela dost. Nejspíš ji příjdu divná, ale komu taky ne. Promin...já...neber si to osobně! Skloní hlavu kytaru upustí na zem a poklusem odběhne pryč. Nesnášela, když sena ní lidi takhle dívaly. Nesnášela sama sebe. Na schodech v rychlosti vrazí do nějaké zrzky a beze sluvka odběhne do svého pokoje.
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ayano za Fri Jul 15, 2011 10:14 pm

Keira

Leno! Já jsem to nemyslela takhle! Stůj! Nechtěla jsem ti ublížit! křičela se za ní bezmocně Keira, chtěla se za ní rozběhnout, aby přidala váhu svým slovům, ale zakopla o vlastní nohu, když se snažila vyhnout nějakému nešťastníkovi, který se kolem právě snažil projít. Takže se jen nešikovně rozplácla na podlaze.
Sakra, to jsem zase něco zkazila! Jen mi to přišlo zvláštní, zajímalo mě to, chtěla jsem se dozvědět víc. Tady bude každý člověk něčím jedinečný.. Božínku, jsem husa..
S nešťastným výrazem se Keira pomalu postavila na nohy, oprášila si kolena a pomalu se rozešla zpět ke svému pokoji, vzala do ruky bágl, který si dala do pokoje. Pak se ještě se zamyšleným výrazem vrátila pro kusy kytary, přece jenom pochybovala, že by to ještě někdy vůbec hrálo, ale třeba se proto Lena bude chtít vrátit. Keira tedy sebrala vše, co mohla a i s tímto se zavřela v pokoji, kde osaměla.
Musela říct, že to tu bylo krásně vybavené, měla dojem, že tady se dokáže cítit doma, ale teď na to neměla ani tak myšlenky. Rozhodla se, že kochání si nechá na jindy, teď sebou jen práskla na postel i s botami a hleděla do stropu.
Ayano

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Misman za Sat Jul 16, 2011 10:49 am

Alex
Dnes jsem byl celý nějaký zaseklý.
Od té doby co přišla Keira jsem neřekl absolutně nic a pořád jsem se díval do jednoho místa jako idiot.
Když jsem se tedy probudil z mého transu a zjistil jsem, že všichni utekli, otočil jsem se a vydal jsem se k dalším schodům, které vedly opět dolů. Pokrčil jsem rameny a sešel tedy zpět do přízemí a za chvíli jsem došel do nějaké větší haly, kterou jsem při první prohlídce minul.
Když jsem vešel do místnosti, prstem jsem drcnul do jakéhosi kamene, který ležel na stolečku vedle dveří.
Ten se bez zvučně vznesl a levitoval tam. Já do něj znovu drcnul a kámen se začal pohybovat.
Tak jsem ušel kousek i s kamenem vedle sebe a zahlédl jsem dívku v černých šatech.
Přeji dobré ráno řekl jsem jí. Kámen se vznášel v úrovni mé hlavy.
Misman

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Sat Jul 16, 2011 11:45 am

Lena

Doběhla ke svému pokoji, rozrazila dveře a zamkla je za sebou. Pokoj byl prázdný a nic nenasvědčovalo tomu, že tady někdo bydlí. Eleanor si toho z domu moc nevzala. Krom oblečení co měla na sobě, noční košile a knížky francouzských slovíček vlastně nic. Prošla prázdným potemnělým pokojem, až k posteli, kterou si zvolila za svou. Shodila ze sebe svou koženou bundu, kapánek propocené bíle tričko, rifle i kozačky a zamířila do sprchy. Bylo fajn mít sprchu jen pro sebe...nemuset čekat až otravná spolubidlící vymáčkne své uhříky, abyste se vy mohli osprchovat. Otočí kohoutkem a vlažná voda, která na ní dopadá ji přinese kýženou celodenní úlevu. Nebyla to žádná sranda chodit navlečen v kůži když venku bylo 30°C. Vychutná si alespoň onu sprchu a když ze sebe všechnu špínu spláchne, převlékne se do rudé noční košilky a posadí se na postel. Nohy si přitáhne k tělu bradu si položí na kolena a potichu prozkoumává prázdný a tichý pokoj. Zpoza zavřeného okna a skrz stěny k ní doléhá rozjařený smích všech okolo. Jak by si přála být tam s nimi...bavit se a smát se s nimi. Ale ona nemohla...nechtěla...bála se, že jim ublíží...a to nechtěla...mimoto mít v hlavě cizí vzpomínky nebylo dvakrát příjemné. Pak se rozhodne, že když už nemůže být s nimi, bude je alespoň sledovat. Otevře tedy okno, posadí se na parapet a sleduje své spolužáky pobíhající venku, užívajíc své schopnosti k zábavě.
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ayano za Sat Jul 16, 2011 1:57 pm

Keira

Když Keira usoudila, že ten bílý strop opravdu není zajímavý, přetočila se na břicho a rozhlédla se po pokoji. K její radosti zjistila, že to tu zřejmě nebude obývat sama. Byla tu další postel a několik věcí na nočním stolku. To u Keiry vyvovalalo spokojený úsměv, měla ráda společnost a byla ráda, že tu nebude zavřená sama.
Pomalu se tedy odhodlala k vybalování, bágl byl obrovský, takže jí nějakou dobu zabralo než z něj vytáhla vše potřebné a úhledně to uskládala do obrovské skříně. Několik posledních věci pak ještě uložila na noční stolek a spokojeně pohlédla k oknu. Bylo tu trochu dusno vzhledem k tomu, že byl dnes krásný den a sluníčko nekompromisně zahřívalo celou budovu. Keira tedy otevřela okno dokořán a vyhlédla ven, chvíli vstřebávala sluneční paprsky a pak se rozhodla, že jen co se okoupe, tak vyrazí na obhlídku, mohla by si jít zaběhat, nebo si jen tak sednou do trávy.
Proud vlažné vody na jejím těle byl příjemný, když se celá namydlila a smyla ze sebou útrapy posledních dní, oblékla se do svého milovaného fialového trika a černých kraťas, na ruce si navlékla náramky a ručníkem si vysušila mokré zrzavé vlasy, z kterých odkapávala voda na podlahu. Tu poté vytřela hadrem, který našla v koupelně a ten pak přehodila přes parapet, aby se usušil.
Než vyrazila ven, zastavila se u odpadkového koše, v rukou svírajíc krabičku cigaret. Chvilí si s ní jen tak házela a přemýšlela, jestli jí má opravdu vyhodit. Věděla, že to je hnusný zlozvyk, křebíčky do rakve, ale na druhou stranu, kouřila už tak dlouho. Od té doby, co utekla z domu, dokáže jen tak přestat?
Keira se kousla do plného rtu a z krabičky vytáhla jen jednu cigaretu, kterou si pak zastrčila do kapsy a zbytek nekompromisně vyhodila. Začíla tady nový život a podle toho se také musí začít chovat. Sama matce vyčítala alkohol, tak proč by sobě měla dovolovat něco takového.
Po vyřešení duševního rozporu vylezla z pokoje, zamkla za sebou a pomalým krokem se vydala po schodišti ven z budovy.
Stejně si Lenu najdu, nedovolím, aby takhle skončilo naše seznamování... ´Když se jí omluvím, třeba mi dopustí mou reakci..
Ayano

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kage za Sat Jul 16, 2011 5:19 pm

Ken

To asi ano, ale já se dokážu bavit skoro o všem. Nemám rád, když někdo pořad drží hubu a nic neříká, i když ten druhý se s ním třeba pokouší navázat řeč. Neříkám však, že se s někým takovým nedokážu bavit měl jsem hodně takových přátel. Pověděl jsem Jamesovi a dál běžel. Takže zítra končí prázdniny, co těšíte se zase na učení nebo byste raději ještě odpočívaly? Nedal jsem jim ani moc času na to aby odpověděli a hned začal mluvit zase já. Já osobně se už docela těším, až tyhle prázdniny skončí, bude to určitě zajímavější než o prázdninách. Zajímalo by mě, kdo bude můj spolubydlící, protože tady jsou pokoje většinou pro dva lidi. No určitě to bude zajímavé. Nevím sice, co na tom vidí zajímavého, ale pro něho je skoro všechno zajímavé. Běžel jsem pořád dál a čekal na odpověď Sama a Jamese.
Kage

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro joemandel za Sun Jul 17, 2011 6:46 am

James

"Tiež by som sa rád niečo naučil. Doteraz som robil hlavne iné veci." odpovedal som Kenovi. Bude to pre mňa nová skúsenosť. Deti vedcov s mutáciami ako ja, a ja? Syn ilegálnej migrantky vychovávaný na farme. Navyše, ako sa zdá, tak som starší ako tí, ktorých som doteraz spoznal. Môžem len dúfať, že zapadnem. Ale je to zvláštny pocit "patriť niekam". Doteraz som to ešte nezažil naplno. Len som si to myslel.

joemandel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra: