~ Xavier Institute for Gifted Youngsters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

~ Xavier Institute for Gifted Youngsters

Příspěvek pro Rei za Wed Jul 13, 2011 8:28 pm

31.8.1963, 8.00 a.m. ET
Xavierova Škola pre Nadanú Mládež

Na to, že pre všetkých študentov nastal posledný deň prázdnin, bolo na internátoch viac, než veselo. Nebolo ich veľa, ale ani málo... Charles Xavier strávil väčšinu roka tým, že zháňal nových adeptov - stratené duše a mysle mladých mutantov, aby ich mohol priviesť a vyučovať práve tu. Poskytnúť im správne vzdelanie, vziať ich pod svoje krídla a venovať svoj čas mládeži, ktorá to potrebovala... Veď už len spomienka na Raven. Ako len pri nej mohol tak zlyhať, neposkytnúť jej to, čo jej mohol dať Erik - sebavedomie. Už nikdy nechcel, aby sa to opakovalo. Túžil po tom, aby všetci mutanti chodili po uliciach so vztýčenou hlavou, nemať strach z toho, kým sú a čoho sú schopní. Naopak - využiť to a naučiť sa to ovládať, aby aj oni mohli byť prospešní pre spoločnosť. Adaptovať sa. Vzdelanie je mocná vec a vedomie vedenia toho, kým v skutočnosti sú poskytne mladým dušiam nekonečný horizont možností. A skutočne ich našiel mnoho. Hľadal hlavne tých, ktorí kvôli svojmu daru trpeli a tých, ktorých sila mohla ohroziť ľudí, pokiaľ by nebola kontrolovaná. Sám vedel o sebakontrole svoje. Hank pracoval na novom Cerebre, zatiaľ čo sa všetci pripravovali na nový školský rok. Tí, ktorí prišli len dnes, sa vybaľovali. Iní zas posedávali v klubovniach a zoznamovali sa. Charles, spoločne s profesormi, dolaďoval posledné detaily v individuálnych rozvrhoch pre každého študenta. Zatiaľ mali voľno, ale mierna nervozita sprevádzala každého v očakávaní na zajtrajší deň...
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54

Zobrazit informace o autorovi http://costumetrunk.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Re: ~ Xavier Institute for Gifted Youngsters

Příspěvek pro Misman za Wed Jul 13, 2011 8:52 pm

Alex
Právě jsem vložil do skříně poslední kus svého oblečení a zavřel jsem kufru.
Ještě jednou jsem se rozhlédl po místnosti, která teď bude na dlouho mým domovem. A popravdě, byl jsem rád. Velice rád. Konečně místo, kde jsem se nemusel schovávat jako myš. Rodiče přes prázdniny dořešili vše potřebné k prodloužení mého pobytu na neurčito. Pochopitelně jsem jim neřekl, kde jsem a co budu dělat. Přeci jen ani oni neví i mých schopnostech. Takhle jsem si krátce popřemýšlel o mém životě. Pak jsem se otočil ke dveřím a pomalu k nim přešel. Ještě pomaleji jsem je otevřel a vyšel jsem na chodbu. Pak jsem pomalu ale jistě zamířil ke schodům po kterých jsem sešel dolů a potom vyšel až před dům. Pořádně jsem se tu rozhlédl. Bylo tu krásně. Jsem tu chvíli a cítím se tu jako doma... žádné skrývání... žádné starosti...
Misman

Počet príspevkov : 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Wed Jul 13, 2011 9:12 pm

Samuel

Zrovna běhal kolem budovy, aby trošku prohnal svoje tělo a dostal se do formy. Co tak poslouchal přes zeď myšlenky holek na škole, tak se jim líbí kluci se sportovní postavou, tak proč se do toho pořádně neopřít. Sam sám věděl, že poslouchat takhle myšlenky je dost neslušné, ale co. Ostatní taky většinou využívali svoje schopnosti ve vlastní prospěch, tak proč by on nemohl? Profesor Xavier by tedy rozhodně nebyl rád a Sam se cítil jako by ho ten chlápek pořád poslouchal. Což taky klidně mohl, protože to byl telepat stejně jako Sam.. Jen tak stokrát drsnější. Když Alex vyšel před budovu, Sam zrovna probíhal okolo a narazil do něj. Samozřejmě to neustál a ladně se snesl k zemi. Pokud nevíte, co znamená 'ladně se snesl k zemi', tak bych to řekl asi takhle - spadl na zem a rozbil si držku. "Au.." Vylezlo ze Sama a koukl se na Alexe, jestli je taky v pořádku. I když mu to bylo celkem jedno. Třeba to byl nějakej kluk, co má regeneraci, takže se mohl klidně uzdravit, i kdyby mu upadla ruka nebo tak něco... Nebo taky regeneraci neměl no.
Red

Počet príspevkov : 28

Zobrazit informace o autorovi http://bleach.topgoo.net/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Misman za Wed Jul 13, 2011 9:18 pm

Alex
Ano, regeneraci neměl. Alex myslel stále na to, jak je to tu pěkné, když v tom do něj někdo vrazil. V moment nárazu si pomyslel několik velice sprostých výrazů a když spadl, pomyslel si něco o jeho ubohém sedacím svalu.
Jau... řekl jsem rozladěně. Čile jsem se ale vyškrábal na nohy a oprášil jsem si zadek.
Asi nemohl dávat pozor... no co nadělám... možná to bude kámoš, i když vypadá mladší než já... abych náhodou nevypadal jako úchyl...
Misman

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Wed Jul 13, 2011 9:22 pm

Lena

Tak tady konečně byla. Xavierova škola pro nadané studenty, kdy nadané znamenalo ten nejkrajnější význam tohoto slova. Pobyt zde jí dal jistou míru klidu, protože teď věděla, že má co jíst, kde spát a při troše štěstí zde udělají něco s jejím prokletím. Seděla venku na zahradě, oblečená na tento teplý měsíc dosti neobvykle. Hrubé rifle, koženou bundu a kožené rukavice se při třiceti stupních vidí na málokom. Seděla ve stínu pod jedním mohutným stromem a izolovaná od ostatních mutantů jen tak seděla a sledovala jednoho kluka. Byl hezký a zrovna si utužoval kondičku během. Chvíli ho tak sledovala, dokud se nesrazil z dalším klukem. Neubránila se a potichu se zasmála. Neměla nejmenší tušení, že ten kluk se jí dokáže hrabat v hlavě. Popravdě neznala témeř ničí schopnosti, protože se s nikým nestýkala.
Shiro

Počet príspevkov : 39

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Wed Jul 13, 2011 9:28 pm

Samuel

Chytil se za hlavu a na Alexe nahodil pohled typu - Bitch, please.
Očistil si o sebe ruce, a pak si nimi pomohl k tomu, aby se vyškrábal na nohy. "Ehm.. Pardon..Neviděl jsem tě.." Omluvil se a odkašlal si. Nechtěl tomu klukovi ublížit, ale už podle toho, jak se vyjadřoval, to byl tupec. "Jinak.. Taky mě těší.. Příště by sis ale mohl odpustit výrazy jako.. Ku*va a prdel.." Pak si rukou přejel přes vlasy, které se mu při pádu trošku porouchaly. "Jo a.. Nemyslím si, že bys vedle mě vypadal jako pedofil, nejsem dítě. Je mi 16 let." Upřesnil a nastavil ruku tak, aby si mohl potřást s tou jeho. "Asi jsme se ještě nepotkali, protože tě tu vidím prvně. Já jsem Sam.. Sam Ashford." Celou dobu se tvářil, jako by to Alex všechno řekl. Ten z toho musel být chudák dost mimo, protože tu před ním stál kluk, který podle všeho uměl číst myšlenky. Nemuselo mu to být příjemné. Sam se ale rozhodně bavil. Ostatně, tak jako vždycky, když někomu četl myšlenky.
Red

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Misman za Wed Jul 13, 2011 9:34 pm

Alex
Znám lidi, kteří by si to tak vzít mohli. řekl jsem ještě k té záležitosti s pedofilem.
Přijal jsem nabízenou ruku a představil jsem se.
Jsem Alex McHoe. A neviděl jsi mě tu, protože jsem přijel teprve včera večer.
Počkat počkat počkat... najednou jsem si uvědomil. Vždyť jsem polovinu z toho neřekl nahlas, tím jsem si jistý. Leda že... by uměl to co profesor? zeptal jsem se v hlavě napůl sebe sama a napůl jsem si říkal, že by mi mohl odpovědět Sam.
Misman

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Wed Jul 13, 2011 9:41 pm

Samuel

Ďábelsky se usmál. Tohle si fakt užíval, miloval ten pocit, když je někdo zmatený z toho, co se právě stalo. Čtení myšlenek. To byla ta nejlepší schopnost, kterou mohl získat. Prokřupal si prsty a ďábelský úsměv se změnil spíš na samolibý. "Ano, mám stejnou schopnost, jako má profesor Xavier. Umím číst myšlenky. Já vím, že ti to teď připadá dost ... Blbý? Můžu slyšet všechno, co si kdo myslí. Uznávám, že je to trošku zasahování do soukromí, ale co už.. Jednou tu schopnost mám, tak jí přece musím využívat! Můžu tomu říkat.. Trénink! Ano, to je to správné slovo. Trénink. Že mě to nenapadlo už dřív.." Při poslední větě přikyvoval hlavou a podle všeho se bavil spíš sám se sebou. Tohle byla skvělá výmluva. Až mu někdy profesor bude znova říkat, že takhle nemá využívat svoje schopnosti, řekne mu, že svoje schopnosti prostě cvičí. Byl zvědavý, co mu na to profesor řekne. "Jo.. Rád tě poznávám, Alexi.." Radši to řekl, aby nedošlo k nějakým nesrovnalostem mezi ním a tím novým klukem. Nechtěl přece, aby si myslel, že je nezdvořilý.. I když.. Četl tu jeho myšlenky. Co by mohlo být víc nezdvořilý?
Red

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Misman za Wed Jul 13, 2011 9:49 pm

Alex
Taky tě rád poznávám. řekl jsem.
Máš ale fascinující schopnost. Od té doby, co jsem o tom slyšel, jsem se snažil představit si to, ale prostě to nejde.
Jak dlouho jsi tady? zeptal jsem se Sama. Celkem mě zajímalo, jestli ví, jak to tady probíhá.
Domov... Né... ještě lepší... A ne, nekomentuj to...
Misman

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Wed Jul 13, 2011 9:53 pm

Lena

Z toho horka a slunce už jí bylo trošku nevolno, navíc se začínala cítit přehřátá, což už tak bývá, když se někdo navlékne jako ona. Vstala tedy z lavičky, uchopila svou knížku Les Mots Francaises a vydala se do školy, na druhé patro do svého pokoje. Jelikož musela cestou projít kolem několika dalších žáků, především kolem toho hezouna, tak nějak se stáhla do sebe a se sklopenou hlavou procházela okolo. V hlavě si opakovala některá francouzská slůvka ale tu se mezi Oui, Bon či Magnifique objevil onen hoch, jak pobíhá okolo školy. Něco jí na něm přitahovalo, zda to bylo jen živočišné nevěděla ani ona sama.
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Wed Jul 13, 2011 10:30 pm

Samuel

Tomu "nekomentuj to" se musel zasmát. Pak se zamyslel nad otázkou, na kterou se ho Alex ptal. "No.. Jsem tu asi.. Pár měsíců." Odpověděl mu nakonec po tom, co nad tím tak dlouho přemýšlel! Ano, nepřemýšlel dlouho, děti, správně. Přemýšlel jen chvíli! Když kolem procházela ta holka, co si v hlavě mrmlala něco francouzsky, otočil se na ní a pronesl něco jako "Magnyfiké!" A u toho se lehce uklonil. Byl to prostě puberťák a snažil se být středem pozornosti. Jo, podle všeho se mu to opravdu dařilo. Těžko říct, jestli to bylo dobré nebo ne, protože tímto tempem neupoutá jen pozornost zvědavých studentů, ale i profesorů, což by mohl být celkem problém. "Pardon, neumím moc francouzsky, jen jsem se to snažil zopakovat.." Řekl té dívce a dost debilně se zasmál. "Em.. Kde jsem nechal své slušné vychování! Jsem Sam! Sam Ashford!... A umím číst myšlenky." Radši se představil, aby si o něm nemyslela, že je úplnej trotl. Samozřejmě to, jak řekl, že umí číst myšlenky tomu nasadilo dokonalou korunku. Dobře, Same! Moc dobře!
Red

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Wed Jul 13, 2011 10:43 pm

Lena

Zrovna když procházela okolo hezouna, zaslechla že je něco úžasné, to by nebylo ani tak podivné, kdyby to nebylo Francouzsky a zrovna si to neopakovala. Pomalu se otočila na onoho chlapce. Její rusé vlasy byly nic v porovnání s tím, jak rudá byla v obličeji. Naštěstí pro Sama spíše studem než vztekem. Při jeho slovech o tom, že neumí Francouzsky se pokusí pousmát. Máš příšernou výslovnost. To už se jí, ale hezoun představil. Ehm..já..jsem Lena... NA chvíli skloní hlavu, protože má pocit, že jí obličej vzplane, jak je rudý. Pak jí zase zvedna a mile se na něj usměje. a myšlenky číst neumím...Zatím!
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Misman za Thu Jul 14, 2011 12:04 pm

Alex
Ještě pár sekund jsem se kochal přírodou a pak jsem se konečné otočil zpět na budovu.
Uvidíme se později Same řekl jsem a pomalu se rozešel k budově.
Vešel jsem dovnitř a se zájmem jsem si začal vše prohlížet.
Přeci jen se to tady mělo stát mým domovem, tak jsem to tady chtěl pořádně znát.
Taky jsem věřil, že když se budu toulat po domě, potkám nějakého zajímavého člověka. Tedy dalšího zajímavého.
Misman

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Thu Jul 14, 2011 8:21 pm

Sam

Ta holka ho celkem odpálkovala. Radši se ani nesnažil číst jí dál myšlenky nebo by se mohl dozvědět něco nepěkného. Nechal jí tedy jít. Když zjístil, že je tou dobou pryč i Alex, vzdychl. Většinou ostatní odrazovalo to, že Sam dokázal číst myšlenky, takže jim to neměl za zlé. Ono moc lidí se nechce bavit s někým, kdo o nich během několika minut ví víc, než oni sami. Sam to dobře věděl. Kdyby neměl tuhle schopnost a potkal někoho, kdo umí číst myšlenky a může se vám dostat do hlavy, tak by s ním asi taky neprohodil moc slov. Vlastně.. Prohodil.. Ale tím by to asi skončilo. Nejspíš to byl jeho smutný osud.. Ale za tu schopnost to rozhodně stálo.
Red

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kage za Thu Jul 14, 2011 9:13 pm

Ken

Zrovna jsem ležel ve svém pokoji na zemi hned u postele. Zajímá vás proč ležím na zemi a ne na posteli která je ode mě vzdálená asi půl metru? Vysvětlení je jednoduché, totiž když jsem spál zdál se mi sen o tom, že spím a padám z postele, ale bohužel když jsem otevřel očí abych se tomu zasmál zjistil jsem, že je to zkutečnost. Potom mě smích hned přešel a podíval jsem se kolik je hodin. Bylo už příliš pozdě na to abych šel znova do postele a proto jsem zůstal raději na zemi. Divné co? Ale víte co ještě divnější? Komu to tu sakra vypravím! Vstal jsem ze země a šel na sebe natáhnout nějaké kalhoty a tričko, protože jsem byl zrovna jen v trenkách. Když jsem se oblékl šel jsem se osvěžit do koupelny sprškou a to jsem musel to obléčení zase sundat. Po ránu opravdu někdy nevím co dělám, jsem úplně mimo. Když jsem byl hotovy s koupelnovými záležitostmi zpět jsem se oblékl a rozhodl se jít ven. Teď by tu měli být i nějací nováčci co? Možná na nějakého narazím, uvidíme. Procházel jsem se škole a cestou okukoval i pěkné holky které jsem zahlédl, jsem přeci muž a taky mužně voním. Šel jsem si takovým pomalejším krokem, protože nebylo zrovna kam spěchat, ale přiznám se že mám v úmyslu se jít za nějakou tu minutku proběhnout po škole a to vezmu opravdu rychlé.
Kage

Počet príspevkov : 9

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Thu Jul 14, 2011 9:14 pm

Lena

Přerušila rejich rozhovor v nejlepším momentě, už to vypadalo, že získá konečně nějakého přítele(kamaráda), avšak bála se, že se něco pokazí a ona mu nějakým způsobem ublíží...svými schopnostmi a tím překazí to načnuté přátelství. Vydala se tedy zpět do školy ihned za tím druhým mladíkem. Jejich cesty se záhy rozdělily a ona směřovala někam, sama nevěděla kam. Bloudění jí zavedlo na rúzná místa. Od chlapeckých záchodků, přes kuchyň až po jakousi malou místnost, jejíž význam naprosto nepochopila. Poslední zastávka jí zavede do společenské místnosti. Byla prázdná, což bylo vzhledem k počasí vně naprosto pochopitelné. Jediné, co v místnosti zůstalo byla stará dosti ošuntělá kytara, polepená odzhora dolů obrázky Elvise. Posadila se a vzala jí do ruky. Vždy chtěla umět hrát na nějaký ten nástroj, ale byla na to děsně levá, byla spíše na jazyky zato její bratr ten se na pár hudebních nástrojů učil a byl celkem dobrý. Doufám..že je v pořádku. Svět by mě stáhl z kůže, kdyby zjistil, že jsem tak nadějného hudebníka zabila já. Ale její ruka začne poskakovat po strunách, druhá jezdit po pražci a z kytary se začnou linout zvuky, které byly docela libozvučné. Nechápajíc co dělá, zcela intuitivně začala hrát na kytaru píseň docela dobře na člověka, který nikdy na nic nehrál. popravdě čím více brnkala, tím více přirozené jí to přišlo.

Naposledy upravil Shiro dne Fri Jul 15, 2011 2:45 pm, celkově upraveno 2 krát
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Thu Jul 14, 2011 9:58 pm

Sam

Rozhodl se tedy, že se vrátí k té činnosti, se kterou přestal, když se srazil s Alexem. Od toho pádu měl sice trošku naražené koleno, ale to určitě rozchodí. Stejně toho nebylo jinak moc, co by mohl dělat. Navíc! Vždyť si dal předsevzetí, že se svým tělem něco udělá, aby se líbil holkám na škole. Ještě než se dal do běhu, tak z kapsy vytáhl hřebínek a začal si trošku upravovat vlasy. Na vzhledu Samovi celkem záleželo. V poslední době. Dřív ani ne, před rokem ještě ani pořádně nevěděl, jak takový hřeben vypadá. Když se ráno probudil, vstal a koupelnu míjel obloukem. Teď je to ale první místo, kam jde. Bylo to celkem normální. Kluci v jeho věku se chtějí holkám líbit, to je jasné. On měl navíc ještě to štěstí, že neměl žádné problémy s pokožkou, které v pubertě většina jeho vrstevníků mívá. Ještě chvíli se hřebenem věnoval svým vlasům, které si při tom běhání stejně zpotí, takže to bylo naprosto zbytečné. Pak vrátil hřeben do kapsy a ještě se protáhl. Při tom protahování se nenápadně začal soustředit na myšlenky lidí okolo. Prostě byl zvědavý. Nic zajímavého ale neslyšel, tak přestal a pomalu se začal zahřívat poklusem. Přemýšlel nad tím, že by změnil trasu a vzal to parkem. Tam by rozhodně potkal víc lidí, kterým by se mohl s trochou štěstí nabourat do hlavy. On a profesor Xavier tu byli jediní telepati. Pokud měl správné informace, takže by neměl na nikoho podobného narazit. Nejlepší na tom všem bylo, že polovina studentů tu byla nová, takže nikdo nevěděl o Samových schopnostech. Rozhodně to bude sranda. Zamířil tedy do parku.
Red

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro joemandel za Fri Jul 15, 2011 8:49 am

James

Tak a som tu. Vyzerá to tu celkom pekne. Tušil som, že nájdem niekoho s ďalšími schopnosťami. Ale že ich bude až toľko, to som veru netušil. Obzeral som si to veľké sídlo. Vyzerá to tu ako na internáte. Ale bolo tu konečne miesto, kde som mohol byť sám sebou. Dalo mi ale dosť práce zistiť, kde sa to vlastne nachádza. Pán X ma prijal bez zbytočných otázok. Akoby hneď na prvý pohľad vedel o mne všetko. Zaujímavý človek. Odrazu som z neďalekej miestnosti začul akési zvuky. Znelo to ako gitara.
Akoby tu niekto hral Elvisa? Asi mi hrabe.
Napriek svojim myšlienkam som pokračoval k zdroju. Nechcelo sa mi otvárať dvere a tak som len jemne mávol rukou a dvere sa otvorili sami a z nich vyšiel jemný vánok. Bolo tam dievča. Tak som jej aspoň zatlieskal.
"Bravo, seňorita." doložil som.

joemandel

Počet príspevkov : 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiro za Fri Jul 15, 2011 9:37 am

Lena

Zrovna se nevědomky dostávala do nejlepší části, když vítr začal otevírat dveře. Považovala to za prúvan a tak tomu nevěnovala větší pozornost. Tím více se vylekala, když ten kluk promluvil. Zprudka nadskočila a postavila se na nohy, což zpúsobilo, že kytara udělala trojitou piruletu ve vzduchu a dopadla na stúl o který se ulomil celý pražec. Ona nejdříve vylekané koukala na chlapce, pak se ale uklidní sklopí hlavu, koukne do strany a odpoví. ehm děkuju...ale já vlastně ani neumím hrát...dokonce to není moje kyt..ara. Dodá, když si všimne co se s ní stalo. Merde! La honte Merde! Zakleje a sehne se pro kytaru. Ted to budu muset spravit. Omluv mě..já já musím. Uchopí kytaru a pomalu opustí pokoj. Zaprvé jí musí nějak dát dokupy a za druhé se bála, že by mohla nějakým nedopatřením tomu klukovi ublížit. Byla kvůli svým schopnostem trochu paranoidní.
Shiro

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro joemandel za Fri Jul 15, 2011 10:00 am

James

Dievčina bola plachá, akoby som ju vyľakal. Nestalo sa mi to prvýkrát. Mal som najskôr zaklopať. Kto vie, prečo som tak neurobil? Žeby som veril, že Elvis je tiež mutant? Chápem, že ostatní mutanti sú ako obyčajní mladí ľudia. Táto miestnosť má veľa okien. Cez deň sem preniká veľa svetla. Ako napríklad dnes. Vnútro budovy som si už prehliadol, tak som sa vybral von. Život tu beží ako na každej inej škole. Z vetru som ale cítil, že sa blíži menšia prehánka, ale aj tá nás zrejme minie. Podídem teda ďalej a rozhliadnem sa, čo sa deje.

joemandel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kage za Fri Jul 15, 2011 1:11 pm

Ken

Je tu plno nových tváří, polovinu z těch co jsme zatím zahlédl neznám. Možná je to i tím, že jsem neměl po čas mého pobytu tady moc potřebu se seznamovat s každým koho uvidím. Šel jsem dál chodbami a rozhodl se jít ven, protože tam bylo pěkné počasí. Po cestě mě pozdravil nějaký černovlasý kluk a já pozdrav opětoval. Tak toho si ani nepamatují, že by jsme se už někdy potkaly? Trochu jsem zapřemýšlel a lovil v paměti jeho tvář, nicméně jsem na nic nepřišel a hodil to za hlavu, nebudu se tu přece trápit takovouhle blbosti. Vyšel jsem tedy ven z budovy a protáhl se. Asi si zaběhám. Rozběhl jsem se takovým rychlejším, ale ne mým obvyklým super rychlím tempem. Zpomalit někdy a užívat si okolí kolem sebe není špatné. Ani jsem nevěděl kam to běžím a pokračoval náhodným směrem který mě jako první napadl, no spíš jsem nad tím ani nepřemýšlel a prostě běžel. Mířil jsem k parku a uviděl tam nějakého týpka, který je mi docela povědomý. Rozběhl jsem se k němu a přizpůsobil se jeho tempu. Byl jsem pár metru od něho a pověděl. Není nic lepšího než si takhle po ránu zaběhat co? Už mě nebavilo tu takhle pořad běžet osamotě a chtěl jsem si s někým popovídat.
Kage

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Fri Jul 15, 2011 1:50 pm

Sam

Zrovna se chtěl začít soustředit na myšlenky skupinky slečen, která seděla na lavičce kousek od něj, když ho vyrušil nějaký kluk. Otočil se tedy na něj. Možná ho už párkrát potkal na chodbě nebo tak, ale rozhodně s ním nikdy nemluvil. "Souhlas!" Vykřikl Sam nadšeně. Konečně se s ním zase někdo bavil. Sice neuběhla taková doba od toho, co si trošku pokecal s Alexem a tou divnou holkou, ale Sam byl upovídaný a i několik minut osamotě pro něj bylo tak nějak utrpením. Když už byl připraven číst myšlenky těm holkám, tak proč toho nechat že. Místo nich se ale zaměřil na toho nově příchozího, co na něj promluvil. Nic nedával najevo. Prostě jenom čekal na to, až na něco bude kluk myslet. Třeba se dozví něco zajímavého! Většinou tohle dělal jen kvůli tomu, aby se tak nějak dozvěděl, co si o něm ostatní myslí a na čem má zapracovat. Prostě.. První dojmy.
Red

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kage za Fri Jul 15, 2011 2:11 pm

Ken

Konečně jsem našel někoho kdo taky rád běhá. Sice jich tu bude možná víc, ale ještě jsem nezjistil kdo by to byl. Tak se ptám jednoho kluka předevčírem jestli si se mnou nedá pár koleček a on na to "Ne díky" raději se díval do zdi a nic nedělal. To fakt nechápu, sice někdy si taky rád odpočinu, ale dívat se do bílé zdi na které nic není? Pověděl jsem klukovi vedle mě. Říkám mu kluk, protože bude očividně mladší než já, kolem těch šestnáct nebo sedmnáct. Co má asi za schopnosti? No ptát se ho nebudu, jestli mi je bude chtít předvést tak to udělá sám. Mimochodem já jsem Ken. Podíval jsem se směrem k holkám které seděli nedaleko nás na lavičce. Docela pěkné holky, ale chtělo by to nějakou pěknou Asiatku s velkými prsy. Potom jsem svůj pohled znova směřoval na onoho kluka a čekal jestli mi také poví své jméno. Připadalo mi, že je v pohodě takže jsem neviděl důvod proč by ne.
Kage

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Fri Jul 15, 2011 2:50 pm

Sam

Po tom, co si poslechl všechny jeho myšlenky, které ho velmi pobavily, se radši taky představil. "Já jsem Sam. Těší mě, Kene." Ještě chvíli si to chtěl užít, a tak mu neprozradil, co umí. "Ty nejsi odtud, že? Nech mě hádat. Japonsko!" Když vyslovil slovo 'Japonsko', tak ještě efektivně luskl prsty, aby tomu dodal pořádný grády. "V Japonsku jsem prožil dost velkou část života. Teda.. Jestli tě to zajímá, tak ti o tom můžu něco povědět." Konečně se dal do běhu. Tedy spíše poklusu. Čekal, že Ken poběží za ním, aby mohli oba běžet a u toho klábosit. Vypadal jako fajn kluk a měl podle všeho smysl pro humor. Jo a taky si nejspíš rád povídal, protože ještě než se představil, tak toho řekl celkem dost. Takový lidi měl Sam rád. Třeba by mohli být přátelé.
Red

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro joemandel za Fri Jul 15, 2011 3:07 pm

James

Ďalej som sa prechádzal len tak po vonku. Akoby som niečo hľadal, ale netušil som čo. Možno to, čo hľadám celý život. Ale na to, čo hľadám asi prídem len vtedy, keď to nájdem. Nevyhľadával som rozhovor, ale niečo iné. Jednoducho som si potreboval utriediť myšlienky po mojom príchode. Ako lepšie ovládnem svoju schopnosť? Naučia ma to tu? Každý má to svoje. Ja mám rád samotu, no niekedy ju nenávidím. Vybral som sa do neďalekého parku. Dvojica týpkov sa tam venovali svojej postave a dali sa do reči.

joemandel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra: