~ Samuel Ashford ( VECTOR )

Goto down

~ Samuel Ashford ( VECTOR )

Příspěvek pro Red za Wed Jul 13, 2011 6:16 pm

Meno: Samuel Ashford
Codename: Vector
Theme song: (x)
Vek: 16
Výška: 162 cm
Váha: 54 kg
Výzor: (x)
Národnosť: Američan
História: Samuel si nikdy moc neužil své dětství, protože už krátce po jeho narození se on a jeho rodina přestěhovali do Japonska. Nebylo to pro něj moc dobré, protože byl dítě a dost těžko se adaptoval na nové podmínky. Navíc, Japonsko je úplně něco jiného než Amerika, ve které strávil prvních pár let života. Lidé se tam chovali jinak, jedly se tam jiná jídla, pilo se jiné pití..Jiné záchody... Všechno bylo tak, jak na to nebyl zvyknutý.
Časem si ale zvykl a nakonec si Japonsko oblíbil. Sam byl vždycky dost chytrý, takže si brzo osvojil nový jazyk a zvyky.

Jednoho dne si Samuel našel opravdu zajímavý koníček. Všechno to začalo tím, že se jednou vrátili do Ameriky, aby navštívili příbuzné v Lousianě. Sam se odebral do vedlejšího pokoje, kde bylo rádio. Zrovna hlásili dost podivnou zprávu, která se možná nikdy neměla dostat mezi lidi. Svět se dozvěděl o mutantech. O lidech, kteří měli zvláštní schopnosti. Nadpřirozené? Ne...Byla to jen pouhá mutace! Proto se jim začalo říkat - mutanti. Samuel se o ně začal opravdu zajímat a od té doby si jich dokonce začal všímat! Pokud to šlo opravdu vidět, tj. mutace byla fyzická, okamžitě se s tím člověkem (ano, Sam je nikdy nepovažoval za nějaká zvířata nebo něco, co by se mělo zavrhovat.. byli to pro něj lidé jako všichni ostatní) dal do řeči a zjíštoval si o něm všechno! Pokud samozřejmě dotyčný spolupracoval. Sam byl dost energetické dítě a hodně upovídané, takže s tím neměl problém. I když se zpočátku docela styděl, časem se ledy prolomily. Jen v Japonsku takhle narazil na docela dost mutantů, kteří měli nějakou fyzickou mutaci. Nejvíc se Samovi líbil muž, který měl fialovou kůži, která byla tvrdá jako kámen. Nelíbila se mu ani tak jeho schopnost, jako osobnost. Když s ním Sam mluvil, tak byl ten muž opravdu šťastný, protože se ho lidé většinou báli. Proto se jim vyhýbal a většinou chodil dál od nich. Také to byla náhoda, že na něj Sam narazil. Jednou se totiž vypařil z domu a aby si zkrátil cestu do centra města, kam měl namířeno, zabočil do jedné temnější, postranní, uličky. Byla to náhoda? Nebo osud? Kdo ví.

Projekt Amaterasu (by Rei):
PROJEKT AMATERASU
Projekt Amaterasu bol ústredným výskumom v oblasti mutantov na japonských ostrovoch a bol vedený v spolupráci s Americkou vládou v záujme nájsť dôvody mutovania génov v prípadoch Homo superior, ako sa zvykli nazývať. Už na začiatku bolo jasné, vzhľadom na prísne utajovanie jeho existencie, že niečo zjavne nebude v súlade s právom a zákonom. Najvplyvnejšou sekciou, na ktorej sa podieľalo množstvo ľudí, bolo pôsobenie radiácie na kódy DNA človeka. To, následne po dlhodobom vystavení istej dávky spôsobovalo možnú aktiváciu mutagénu, ktorý bol zodpovedný za existenciu mutantov. Radiácia, ktorej boli po dlhý čas všetci vystavení bola len o niečo väčšia, než bežná ročná dávka, no jej špecifická vlnová dĺžka mala byť akýmsi "spúšťačom" a katalyzátorom. Ashford, vzhľadom na jeho participáciu na podobných projektoch už v minulosti, sa dobrovoľne prihlásil, že on, ako aj jeho rodina budú jednou z mnohých, ktoré toto podstúpia. Jonathan bol obsesívny. Aj napriek tomu, že to bola jeho vlastná rodina, mu nezáležalo na tom, že by ich to mohlo teoreticky stáť životy. Nikdy niečo podobné nebolo skúšané dlhodobo. Krátkodobé účinky vykazovali, že teória funguje aj v praxi. Väčšina však nemala ani predispozície, preto neboli nejako ovplyvnení. Ale tí, u ktorých to fungovali... Gény potom však boli viac, než nestabilné a neboli trvalé, teda subjekty buď umreli, alebo trpeli v následkoch neúplnej mutácie. Nezáležalo mu na tom - chcel len, aby boli špeciálni, aby boli dokonalí.

Ano, Jonathan Ashford byl opravdu tak skvělý otec, že jednoho dne sbalil své děti a odvezl je do laboratoře, kde na nich cizí lidé zkoušeli nějaké experimenty. Samuel nikdy nepřemýšlel nad tím, jaké by to bylo, kdyby byl stejný jako ti, o které se tolik zajímal. Moc času na přemýšlení ale neměl. Projekt byl podle všeho úspěšný, ale Samuel u sebe neviděl žádné změny. Otce nenáviděl za to, jak je unesl a co jim ti lidé dělali. Chtěl na to zapomenout. Matka obou dětí na to měla dost podobný pohled, a tak je sbalila a odešli od otce. Po několika dnech se u Samuela začala projevovat mutace. Začal slyšet myšlenky kolemjdoucích. Bylo to dost nepříjemné, protože to nedokázal ovládat a dost se toho bál. Nechtěl slyšet, co si myslí jeho sestra, když sedí na záchodě a čte si tam noviny.

Po čase byl stejně jako jeho sestra kontaktován mužem, který se jmenoval Charles Xavier. Nabídl jim, že se o ně postará a dá jim nový domov ve škole pro nadanou mládež. Matka nebyla moc šťastná, že musí opustit svoje děti, ale jinak to nešlo. Doufala, že se o ně Profesor Xavier postará, a tak je nechala jít. Za profesorovy pomoci se sourozenci dostali do Ameriky. Když Xavier zjístil, že má Samuel podobné schopnosti jako on, tak ho začal učit, jak to ovládat, což se mu po čase začalo dařit.

Schopnosť:

Telepat

Je to prosté a jednoduché. Kvůli experimentům, kterých se na něm dopustil jeho otec, získal Samuel zvláštní schopnosti, které běžný člověk neovládá. Samuelova schopnost se zpočátku jevila pouze jako čtení myšlenek, které nedokázal ovládat. Slyšel každou myšlenku, kterou si kdo myslel a už z toho pomalu začínal blouznit. Časem se to ale naučil víceméně ovládat a dokáže to i sám vypnout a zapnout kdy chce. Ne vždycky se mu to ale podaří napoprvé. Někdy se mu i stalo, že se dokázal dostat do hlavy jinému člověku a komunikovat s ním tak. Ale to ovládat nedokázal. Jeho schopnosti jsou podle všeho skoro totožné s těmi, které má Charles Xavier, který kontaktoval jeho a Aine.
Určitě ještě ale neobjevil všechno.

Povaha: Samuel je puberťák, co umí číst myšlenky, takže si asi tak nějak dokážete odvodit, jak to asi vypadá. Od té doby, co ho tak moc zradil jeho otec, se trošku uzavřel do sebe, ale za pomoci Charlese Xaviera, který se do něj i přesto dokázal dostat (hádejte proč asi! X3) se vrátil k normálu - takže je z něj znovu ten ukecaný a hyperaktivní kluk (wait for it .... co umí číst myšlenky). Co se temperamentu týče, tak má asi nejblíže k flegmatikovi. Nemá rád, když něco musí řešit, tak to prostě neřeší a nechá tomu volný průběh. Vzhledem k tomu, že je to puberťák, jak už jsem zmínil, tak strašně rád čte myšlenky dívkám, které se mu líbí, aby zjístil, jestli se jim také líbí. Takže svých schopností dost využívá (nebo zneužívá?), což se moc nelíbí jeho učiteli.

Frakcia: Student Charlese Xaviera, kladná

Príklad RP: Teď to edituju a píšu

avatar
Red

Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Olomouc

Zobrazit informace o autorovi http://bleach.forumotion.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: ~ Samuel Ashford ( VECTOR )

Příspěvek pro Rei za Wed Jul 13, 2011 7:32 pm

avatar
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 07. 11
Age : 24
Bydlisko : Na hraniciach fantázie

Zobrazit informace o autorovi http://costumetrunk.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Re: ~ Samuel Ashford ( VECTOR )

Příspěvek pro Red za Wed Jul 13, 2011 7:33 pm

Schváleno
avatar
Red

Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Olomouc

Zobrazit informace o autorovi http://bleach.forumotion.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: ~ Samuel Ashford ( VECTOR )

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru