Alex McHoe - Gravitate

Goto down

Alex McHoe - Gravitate

Příspěvek pro Misman za Wed Jul 13, 2011 2:45 pm

Meno: Alex McHoe
Codename: Gravitate (bude)
Theme song: (x)
Vek: 18
Výška: 184cm
Váha: 71kg
Výzor: (x)
Národnosť: anglická

História: Alex se narodil v Británii, přesněji na periférii Londýna. Jako každé normální dítě chodil do školky a pak do školy. Když mu bylo devět let, poprvé se projevily jeho schopnosti. Seděl takhle ve svém dětském pokoji a hrál si s kostičkami. Najednou jeho matka uslyšela z pokoje hlasitý, až podezřelý smích. Šla se tam tedy podívat a pohled na pár levitujících kostiček ji poslal do říše bezvědomí. Alexe to rozrušilo a všechny ty nebohé kostičky popadaly mamce na hlavu. Když se mamka probudila, myslela si, že to byl sen. Pak Alex své schopnosti dlouho neukázal. Na to, jak je používat z vlastní vůle přišel až ve čtrnácti letech. Věděl, že o tom nesmí nikomu říct a přesně to udělal. Rok na to začala Alexe zajímat dost technika a různé přístroje. Zkoumal všechno rozbité i funkční. Alex byl od mala také mimořádně inteligentní a díky tomu se dostal na výběrovou školu a na té, v osmnácti letech, dostal možnost odjet na rok do Ameriky.

Schopnosť:

Ovládání gravitace X Technokrat
Alex je schopen snižovat nebo zvyšovat gravitační působení na předměty. TO znamená, že dokáže, aby předměty létaly, nebo dokáže udělat jablko takové, aby nešlo zvednout ze země. A za druhé je Alex díky svému talentu na technologie schopen složit předměty pouhým mávnutím ruky. Tato schopnost se odvíjí od Alexových znalostí strojů a jiných udělátek. Jinak je technokrat sekudnární schopnost, která se sama o sobě téměř nijak nevylepšuje.

Úroveň 0
Spoiler:
Alex umí zrušit působení gravitace na menší předměty. Současně toto může udělat pouze na tři předměty, kterých se musí dotknout. Opětovné zapnutí gravitace se potom dá vyvolat pouhou myšlenkou. Alex není schopen gravitaci držet déle než několik minut. Zrušení gravitace dokáže regulovat tak, že předměty může dostávat do různých výšek.

Úroveň 1
Spoiler:
Alex zvládá zrušit gravitaci u středních předmětů (třeba židle, maximálně nějaká skříň) i z dálky (pouze pět metrů). Také se naučil navyšovat gravitační pole (jen několikrát), taktéž na pět metrů. Počet předmětů se odvíjí od velikosti předmětů (nezvedne třeba pět jídelních stolů, ale stůl se židlemi ano). Také nedokáže předměty zvedat/ztěžkat (celkem weird slovo) najednou, musí postupně. Na „úrovni 1“ Alex objeví technokratické schopnosti.
(jako pochopitelně jich bude víc, že Very Happy)

Povaha: Alexův temperament je sangvinik-flegmatik. Z každého temperamentu má Alex něco. Jako flegmatik je spolehlivý, klidný, umí se ovládat a je rozvážný. Jeho sangvinická část mu dala společenskost, veselost a optimismus. Sám sebe shledává schopným vůdcem. Jinak je Alex naprosto normální a pohodový kluk, který nijak nedává najevo to, že je nějak jedinečný. Jenom má trochu strach, že je zvláštní pouze on.

Frakcia: bude hodný

*Príklad RP: (min. 200 slov)

Alex
V Americe jsem byl už dva měsíce. V jednom z největších měst v tomto státě jsem se aklimatizoval velice rychle. Zvykl jsem si na ruch v ulicích, neklidné večery a také na zprávy, ve kterých téměř každých pět minut hlásili vraždu. Dokonce jsem se naučil i cestu do své dočasné školy nazpaměť, kdybych se náhodou ztratil.
A tak jsem si tu žil. Malý Brit ve velkém městě. Se svým spolubydlícím, který zde byl na stejném projektu, jako já jsem vycházel celkem dobře, až na jednu záležitost ohledné nepořádku v kuchyni.
Jojo, tak to je. A co dělám teď? Jedu výtahem uprostřed vysokého patrového domu dolů. Za necelé tři minuty jsem se konečné vyhrabal na ulici, pořádně jsem se rozhlédl a pomalu, ale jistě jsem se rozešel směrem ke škole. Motal jsem se tou neskutečnou masou lidí vstříc mému cíli a ruce jsem měl položené na všem, co mi bylo nejdražší, pro případ krádeže.
Po překročení několika širokých ulic jsem se konečně dostal do budovy školy. Došel jsem ke své skříňce, otevřel ji a vyměnil jsem veškeré knihy, které jsem potřeboval na dnešek za ty, které jsem potřebovat včera. Podíval jsem se na vnitřní stranu dvířek, na které bylo nalepených pár papírů s pár náčrty. Chvíli jsem se na jeden z nich zahleděl a přemýšlel jsem, že je to dobrý nápad. Pak jsem zatřepal hlavou, zaklapl skříňku a vydal jsem se do učebny. Den ubíhal velice pomalu. Ale nakonec uběhl. Když jsem zrovna odcházel od svojí skříňky směrem ke dveřím a dále domů, přiběhl ke mě nějaký mladší student a podal mi nějaký vzkaz. Po prohlédnutí vzkazu jsem se pozastavil nad dvěma zajímavostmi. První mě zaujala má fotka přichycena sponkou na kraji vzkazu. Sám jsem si domyslel, že sloužila nejspíše k identifikaci. A za druhé jsem se pozastavil nad faktem, že mě někdo volá. Přeci jen jsem na této škole něco přes dva měsíce a téměř nikoho tady neznám. Stočil jsem svůj původní směr a vydal jsem se tedy k učebně, do které mě vedl papír. Když jsem otevřel dveře, zjistil jsem, že je naprosto prázdná. Sedl jsem si tedy na místo blízko dveřím a čekal jsem. Po pěti minutách nudy jsem se pekelně soustředil na knihu a poté jsem do ní píchl ukazováčkem. Knížka se velice líně zvedla a chvíli mi létala před očima. Chvíli jsem se na ni díval, ale pak mě přerušil zvuk otevírajících se dveří. Okamžitě jsem na knížku pomyslel a ta s ránou spadla zpět na stůl. Do místnosti dorazili dva muži. Ani jednoho z nich jsem neznal. A ti dva muži mi dali jednu z těch nabídek, která se neodmítá.

Naposledy upravil Misman dne Wed Jul 13, 2011 6:47 pm, celkově upraveno 2 krát
Misman

Počet príspevkov : 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Alex McHoe - Gravitate

Příspěvek pro Rei za Wed Jul 13, 2011 5:14 pm

Za predpokladu, že sa pozrieš kus na tie reálie... Very Happy Píše sa rok 1963 a o Walkmane si mohli nechať snívať ďalších 15 rokov Very Happy

A ešte som sa chcela spýtať... ako sa dosahuje ďalších úrovní? Tréningom? Emocionálnym vypätím?
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54

Zobrazit informace o autorovi http://costumetrunk.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Misman za Wed Jul 13, 2011 6:49 pm

O těch úrovních. No tréningem a tak používáním a různýma takovýma věcma.

A... jaký walkman? flower *wasnt me*
Misman

Počet príspevkov : 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rei za Wed Jul 13, 2011 7:36 pm

Rei
Admin

Počet príspevkov : 54

Zobrazit informace o autorovi http://costumetrunk.forumn.org

Návrat nahoru Goto down